Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 16d. 16:27

Koncertas atvyko į svečius

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Kauno samariečiai į “Pastogę” atvyko su talentingomis jaunosiomis smuikininkėmis ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto sa

Kauno samariečiai į vaikų gerovės centrą atvyko su talentingomis jaunosiomis smuikininkėmis ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto saksofonininkų kvartetu.

2009 m. gruodžio 15 dieną jie apsilankė Kauno vaikų gerovės centre ir atvyko ne vieni. Savo talentais prie mielo labdaros renginio panoro prisijungti Kauno I-osios muzikos mokyklos smuikininkės: 4 klasės moksleivė Justina Karčiauskaitė (mokytoja Diana Galdikienė), 5 klasės moksleivė Laura Norbontaitė ir 7 klasės moksleivė Karolina Jurkšaitė (mokytoja Violeta Polianskienė). Atlydėjo jas akomponiatorė Julija Pupelytė.

Samariečių sumanymą artėjančių Kalėdų proga aplankyti vaikučius parėmė ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto saksofonininkų kvartetas (Dainius Karžinauskas, Dalius Pelekevičius, Rimvydas Vilkas, Eitvydas Gavutis).

Pasitikę aprodė Europos Sąjungos lėšomis naujai pastatytą ir stiklo apdaila įrengtą trečiąjį pastato aukštą, kuriame įsikūrusios socialinės tarnybos, centro administracija, konferencijų salė. Apvedžiojo ir po vaikučių gyvenamas patalpas, kurios puikiai šiuolaikiškai suremontuotos ir apstatytos patogiais baldais. Visur pilna žaislų, gėlių. Labai jauku.

Vaikučiai ir centro darbuotojai jau rinkosi salėje. Pirmosios koncertavo jaunosios smuikininkės. Klasikos kūrinių visi klausėsi nuščiuvę ir labai plojo. Užgrojus saksofoninkų kvartetui, betarpiški ir labai emocionalūs vaikiukai savo emocijas reiškė nebevaržomai: ėmė ploti į taktą ir šokti. Koncertas turėjo didžiulį pasisekimą.

Po koncerto samariečių savanoriai prie papuoštos kalėdinės eglutės atnešė atvežtasias dovanas. Ir atlikėjai, ir visi koncerto žiūrovai vaišinosi kakava su šokoladiniais sausainiais.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt