Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konferencijoje diskutuos apie nematomą teisininko gyvenimo pusę

Šaltinis: 15min
0
A A

Šį penktadienį, balandžio 12-ąją, Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje vyks konferencija, skirta įgyvendinti tradicinį Europos studentų teisininkų asociacijos Vytauto...

Šį penktadienį, balandžio 12-ąją, Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje vyks konferencija, skirta įgyvendinti tradicinį Europos studentų teisininkų asociacijos Vytauto Didžiojo universiteto filialo ELSA VDU renginį „Nematoma teisininko profesijos pusė“.

Šio renginio pagrindinis tikslas – suteikti studentams žinių apie specifinius teisininko profesijos ypatumus, apie kuriuos universitete retai galima išgirsti. Šiais metais konferencijoje bus analizuojami studentams teisininkams (ir ne tik jiems) itin aktualūs klausimai: universiteto vaidmuo rengiant teisininkus, egzaminavimo ir atrankos į teisines profesijas aktualijos, problemos ir perspektyvos. Šiomis temomis pasisakys trijų teisininkus ruošiančių universitetų atstovai, teisininkai-praktikai, įstatymų leidžiamosios valdžios atstovai.

Konferencijos pradžia – 10 valandą.

 

ELSA yra didžiausia pasaulyje nepriklausoma, nepolitinė, ne pelno siekianti teisės studentų asociacija, jungianti daugiau kaip 30 000 teisės studentų bei jaunųjų teisininkų iš daugiau kaip 220 universitetų visoje Europoje. Šiuo metu ELSA narėmis yra 42 valstybės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt