Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

KONKURSAS: Lietuvos-Kinijos santykių ateitis studentų akimis!

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Visi Lietuvos studentai kviečiami atskleisti savo ateities viziją. Lietuvos ir Kinijos santykių 20-mečiui pažymėti rengiamas esė konkursas studentams „Žvilgsnis į ateitį: Kinijos ir Lietuvos santykiai po 20 metų".

Visi Lietuvos studentai kviečiami atskleisti savo ateities viziją. Lietuvos ir Kinijos santykių 20-mečiui pažymėti rengiamas esė konkursas studentams „Žvilgsnis į ateitį: Kinijos ir Lietuvos santykiai po 20 metų". Savo darbus siųsti konkursui galite jau nuo spalio 1 dienos!

Geriausio darbo autoriui bus suteikta galimybė tapti specialios tarpinstitucinės Kinijos - Lietuvos santykių darbo grupės nariu ir kartu kurti Lietuvos-Kinijos santykių strategiją. Konkurso organizatoriai - Lietuvos-Kinijos forumas ir partneriai Užsienio reikalų ministerija bei Kinijos Ambasada Lietuvoje.

Esė darbai bus vertinami kompetentingos komisijos, kurią sudaro skirtingų valstybės institucijų ir organizacijų atstovai. Bus atsižvelgta į esė originalumą, kūrybiškumą, pasiūlymų įvairovę, gebėjimo kritiškai vertinti bei žinių pritaikymą.

Konkursu siekiama skatinti studentus aktyviai reikšti, formuoti savo nuomonę tarptautiniais politiniais, verslo, logistikos, akademinių plėtros strateginiais partnerystės klausimais. Studentų esė darbai drauge su dalyvio anketa laukiami nuo spalio 1 iki spalio 20 d. el. paštu konkursas@konkursas.eu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt