Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Nupiešk gražiausią žodį“ sulaukė piešinių antplūdžio

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Iki vaikų piešinių konkurso „Nupiešk gražiausią žodį“ pabaigos likus mažiau nei savaitei, mokytojų, mokinių ir jų tėvelių susidomėjimas neslūgsta.

Iki vaikų piešinių konkurso „Nupiešk gražiausią žodį“ pabaigos likus mažiau nei savaitei, mokytojų, mokinių ir jų tėvelių susidomėjimas neslūgsta. Jau dabar yra gauta daugiau negu 4000 piešinių. Tikimasi, kad galiausiai konkurso organizatoriai sulauks per 5000 nupieštų vaikams gražiausių lietuviškų žodžių.

Pradinių klasių mokiniai savo piešinius konkursui gali siųsti iki gruodžio 1 dienos. Vaikų piešiniai eksponuojami virtualioje galerijoje tinklalapyje

www.lituanika.lt/piesiniukonkursas/.

Anksčiau buvo skelbta, kad gražiausių piešinių autoriai bus apdovanoti gruodžio viduryje. Tačiau dėl didelio susidomėjimo konkursu, nuspręsta komisijos darbui skirti daugiau laiko ir jaunuosius dailininkus apdovanoti kitų metų pradžioje.

„Tokio didelio piešinių antplūdžio nesitikėjome. Visi darbai yra labai originalūs ir verti apdovanojimų, todėl komisijos laukia sudėtingas darbas. Tačiau jau dabar matome, kad per numatytą vertinimui laiką komisija niekaip nepajėgs peržiūrėti visų piešinių, todėl nusprendėme pratęsti jos darbą iki gruodžio vidurio, o geriausių darbų autoriai bus apdovanoti sausio mėnesį“, – kalbėjo konkursą „Nupiešk gražiausią žodį“ inicijuojančios bendrovės „Tilde IT“ direktorius Vaclovas Pranskūnas.

Džiaugsmo sėkmingai vykstančiu konkursu neslepia ir viena vertinimo komisijos narių Vilniaus pedagoginio universiteto Dailės katedros vedėja, dailininkė Giedrė Riškutė. „Apžvelgus vaikų darbus matyti, kiek daug širdies įdėta piešiant gražiausius žodžius. Prieš akis atsiveria tikras žodžių ir spalvų lobynas, atskleidžiantis vaikų talentus bei idėjas, kuriomis jie šiandien gyvena. Žodžiai piešiami patys įvairiausi: Meilė, Lietuva, Mama, Tėtis, Mergaitė, Šeima, Vaikystė, Draugystė, Miškas, Obelis... Jais vaikai išreiškia tai, kas jiems brangiausia, artimiausia, kas paliko geriausią įspūdį. Konkursui atsiųsti vaikų piešiniai yra pripildyti pačių geriausių emocijų, netikėtos meninės išraiškos, spalvų ir minčių. Komisijai teks itin atsakingas ir ilgas darbas renkant geriausius piešinius“, – mintimis apie laukiantį darbą dalijosi dailininkė G.Riškutė.

Gražiausiai nupieštų lietuviškų žodžių autorių lauks prizai: kompiuteris su programine įranga, fotoaparatas ir mobilus telefonas, kuriuos įsteigė elektroninė parduotuvė „Media Shop“. Taip pat dalyvius nudžiugins leidyklos „Šviesa“ dovanos, programinė įranga „Tildės Biuras 2009 Namams“ ir kiti vertingi prizai.

Vaikų piešinių konkursą „Nupiešk gražiausią žodį“ organizuoja bendrovė „Tilde IT“ kartu su Švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvių kalbos institutu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt