Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 23d. 15:19

Konservatorius K.Starkevičius - Darbo partijos agitatorius

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų deleguotas Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius netikėtai ėmė simpatizuoti Darbo partijai. Artėjant antrajam LR Seimo rinkimų turui,...

Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų deleguotas Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius netikėtai ėmė simpatizuoti Darbo partijai.

Artėjant antrajam LR Seimo rinkimų turui, vienas LSDP lyderių Vytenis Andriukaitis suabejojo galimybe sudaryti koaliciją su Darbo partija. Panašu, kad visai kitaip galvoja konservatorius K.Starkevičius.

Šiomis dienomis Domeikavoje, Čekiškėje bei kitose Kauno-Kėdainių rinkimų apygardos vietose pasirodė lankstinukai su K.Starkevičiaus nuotrauka ir raginimu palaikyti šioje apygardoje besibolatiruojantį Darbo partijos atstovą Vydą Gedvilą.

Toks konservatorių deleguoto ministro akibrokštas sujaukė rinkėjų protus ir nustebino bendražygius. Juo labiau, kad K.Starkevičiaus kolegos, Seimo nariai Donatas Jankauskas ir Justinas Urbonavičius išreiškė paramą V.Gedvilo priešininkei, nepartinei Ramintai Popovienei, kurią iškėlė Socialdemokratų partija. R.Popovienę taip pat palaiko Valstiečių ir žaliųjų, Tvarkos ir Teisingumo, kitų partijų atstovai, Nepriklausomybės akto signataras Leonas Milčius.

Savo ruožtu, Kauno rajono socialdemokratai remia į antrąjį Seimo rinkimų turą Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje patekusį D.Jankauską, kuriam tenka kovoti su "Drąsos kelio" atstove Audrone Skučiene.

Kodėl K.Starkevičius ėmė agituoti į balsų pirkimo skandalą įklimpusios Darbo partijos atstovą? Įdomu, ar pats konservatorius supranta savo poelgį?

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt