Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 15:51

„Konservatyviosios“ Kalėdų nuotaikos Turkijoje (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Turkijos mieste Kaiseryje daugiau nei tris metus gyvenanti lietuvaitė Julija, pasakoja savo įspūdžius apie Kalėdas. Tokias, kokias mato Turkijoje gyvenantys žmonės.

Kaiseryje (turk. Kayseri) daugiau nei tris metus gyvenanti lietuvaitė Julija, pasakoja savo įspūdžius apie Kalėdas. Tokias, kokias mato Turkijoje gyvenantys žmonės.

„Turkijoje, o būtent Kaiseryje, Kalėdos ir Naujieji metai dažniausiai nešvenčiami, nes tai yra ne musulmonų šventė. Tik kelios didelės parduotuvės pasipuošia prieš Naujuosius metus. Labai trūksta to šurmulio prieš Kalėdas, kai visi ruošiasi, puošia savo namus, perka dovanas giminėms ir draugams. Taigi, mes, gyvenantys Turkijoje, turime patys sukurti sau ir savo vaikams šventę, nes mes negalime ir nenorime pamiršti šios nuostabios šventės. Eglutė – tai būtinas Kalėdų atributas. Taigi gruodžio viduryje, kartu su vaiku papuošiame kambarį, eglutę, pakabiname girliandas, ruošiame dovanas draugams ir vieną dieną susiburiame visi kartu, kur dalinamės dovanomis, šilta nuotaika“.

Nors musulmonai tikina, kad Kalėdos nėra ta šventė, kurią reiktų švęsti, tradicijos po truputį „lūžta“ ir jie vis dėlto neatsispiria Kalėdų žavesiui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt