Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 16d. 14:32

Korupcija prie Kauno klinikų

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Liepos 12d. antradienį nuvažiavome į Kauno klinikas aplankyti brolio...

Liepos 12d. antradienį nuvažiavome į Kauno klinikas aplankyti brolio. Pasistatėme mašiną, susimokėjome už stovėjimo laiką ir nuėjome pas brolį.

Jis nevaikšto, negali savimi pasirūpinti, todėl užtrukome, kol nuėjome iki mašinos, nes dar buvome ir su kudikiu, bet tik 10 min. Atėjome, žiurim ant lango priklijuotas raudonas baudos lapelis. Susiradome vyrą, kuris prižiūri mašinas, labai atsiprašėme, tačiau jis liepė pirkti stovėjimo kortelę už 60 Lt. arba mokėti baudą. Gražiai pasnekėjus, pavyko susitarti už 10lt. Žinoma, mums gerai, kad reikėjo tik 10 Lt. sumokėti, aišku, tie pinigėliai nueina vyrui į kišenę.

Šalia musu moteriškei buvo užklijuotas taip pat raudonas lapelis, ji nesusimokejo ilgiau, tačiau anūkui atsitiko nelaimė ir skubiai vežė į klinikas. Juk, kai nutinka nelaimė, neteiki pirmenybės mašinos mokesčiui, tada svarbiausia žmogaus gyvybė, o be to nežinai, kiek uztruksi pas gydytojus. Tačiau jai taip pat pavyko susitarti tik nežinau už kokią sumą.

Tai, galbūt, galėtų sugalvoti kažkaip kitaip tą automobilių stovėjimo tvarką. Ypač tokioje vietoje, kur kartais kiekviena minutė svarbi. Ir pinigai dažnai atitenka ne valstybei, o pačiam darbuotojui. Pasidaro jis sau 2 alga, gal ir neblogai. Pikčiausia, tai, kad mus baudžia, nors žmogui ir taip bėda.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotrauka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt