Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 16d. 18:24

Kovo 11-oji po Alytaus jaunimo angelo sparnu

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Kovo 11-oji Alytuje buvo paminėta grandioziniu renginiu, prie kurio prisidėjo ne tik Alytaus miesto savivaldybė, bet ir Alytaus Visuomeninių Jaunimo Organizacijų Sąjunga „Apskritasis Stalas“.

Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet, Kovo 11-oji Alytuje buvo paminėta grandioziniu renginiu, prie kurio prisidėjo ne tik Alytaus miesto savivaldybė, bet ir Alytaus Visuomeninių Jaunimo Organizacijų Sąjunga „Apskritasis Stalas“.

Jaunimo programa prasidėjo jau vidurdienį, kai rotušės aikštėje jaunimas iš visų pusių subėgo į didelį būrį ir ėmė šokti. Šiuo šokiu jaunuoliai siekė parodyti, kad Kovo 11-osios atminimas gyvas ir jų širdyse. Na, o po smagaus šokio rotušėje nuskambėjo visiems gerai žinomas kūrinys „Laisvė“, į dangų pakilo balionų trispalvė. Tai buvo tikrai didinga akimirka, palietusi kiekvieno iš mūsų širdies gelmes.

Šventės metu jaunieji šauliai kvietė miestelėnus vaišintis kareiviška koše ir dalyvauti smagiose estafetėse, o Alytaus Liberalus Jaunimas surengė gatvės debatus. Juose buvo nagrinėjama ne taip jau seniai vykusių homoseksualų eitynių tema, priverstinės karinės tarnybos pliusai ir minusai, kiti visuomenei rūpimi klausimai. Štai taip gražiai dieną prasidėjusi jaunimo programa tęsėsi iki pat vakaro.

Alytaus miesto teatre vykęs koncertas turbūt pradžiugimo ir mažus, ir didelius. Jis buvo spalvingas, kupinas teigiamų emocijų, jaunatviškumo ir elegancijos. Šį koncertą pradėjo jaunimo grupė „Iš po vakar“, vėliau su savo elegantišku ir lengvu šokiu pasirodė šokių kolektyvas „Svaja“. O kai scenoje pasirodė „Poligonas“, salė tiesiog pašėlo. Tačiau koncertas nebuvo vien tik grupių pasirodymai. Čia pat scenoje buvo suorganizuotas trumpas žaidimėlis. Iš salės buvo pakviesti du žmonės, kuriems vedėjai uždavė keletą klausimų apie Kovo 11-ąją, o už drąsą savanoriai buvo apdovanoti apyrankėmis su Lietuvos trispalve. Tačiau bene didžiausias to vakaro džiaugsmas buvo „Studenčių“ pasirodymas, kurio metu publika tryško energija ir gyvybingumu.

Visas šis jaunimo renginys tapo tarsi puokšte margaspalvių gėlių. Tai buvo renginys, kupinas gyvybės, energijos, žaidimų, dainų ir šokių bei nepalikęs abejingo nei jaunesnio, nei vyresnio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt