TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

KTU studentai tapo tarptautinės olimpiados „Verslas ir vadyba – 2011” nugalėtojais (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų spalio 24–30 dienomis viename gražiausių Rusijos miestų – Sankt Peterburge – įvyko tarptautinė studentų olimpiada.

Šių metų spalio 2430 dienomis viename gražiausių Rusijos miestų Sankt Peterburge įvyko tarptautinė studentų olimpiada. Tarptautinėje studentų olimpiadoje dalyvavo  536 dalyviai iš 57 Rusijos ir 19 užsienio universitetų (varžėsi dalyviai iš 21 šalies) studentai.  Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas, varžydamasis „Apskaita ir analizė" sekcijoje, laimėjo antrą vietą ir gavo apdovanojimą diplomą ir taurę.

Sankt Peterburge vykusioje olimpiadoje Kauno technologijos universitetui (KTU) atstovavo penki studentai: Laurynas Tretjakovas (Informatikos fakuleto 2 kurso bakalaurantas), Linas Jasiukevičius (Ekonomikos ir vadybos fakulteto 1 kurso magistrantas), Gediminas Starta,  Vilma Malinauskaitė ir Tadas Vaicekauskas (Ekonomikos ir vadybos fakulteto 4 kurso bakalaurantai). Tarptautinėje olimpiadoje sėkmingai pasirodė visi KTU atstovavę studentai: Linas Jasiukevičius sekcijoje „Apskaita ir auditas" laimėjo antrą vietą ir buvo apdovanotas  diplomu bei taure, taip pat jis gavo apdovanojimą už geriausią sprendimų logiką, Laurynas Tretjakovas Olimpiadoje apdovanotas už geriausią įmonės analizę, Gediminas Starta – už komunikabilumą anglų kalba, Vilma Malinauskaitė ir Tadas Vaicekauskas lietuvių komandoje kartu su kitais KTU studentais laimėjo kultūrinį žaidimą.

Visai delegacijai vadovavo KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Įmonių ekonomikos katedros vedėja prof.habil.dr. Žaneta Simanavičienė. Naudingos patirties įgijo ne tik studentai, bet ir dėstytojai, dalyvaudami diskusijose. KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prof. habil. dr. Žaneta Simanavičienė pastebėjo, kad studentų dalyvavimas tarptautiniuose renginiuose parodo mūsų studentų parengimo kokybę. Olimpiada suteikė galimybę dalyviams išbandyti save konkursuose, išbandyti savo įgytus specialybinius įgūdžius, užmegzti ryšius su studentais ir pedagogais iš kitų universitetų, taip pat pamatyti Sankt Peterburgo įžymybes. Olimpiados užduotys skirtos kūrybiškumo ugdymui, įgytų teorinių žinių atskleidimui, kompetencijų  patikrinimui, įsisavinant moderniausius ekonomikos, apskaitos, analizės ir finansų ir įmonių valdymo metodus.

Tarptautinėje studentų olimpiadoje vykusioje jau 23 kartą, dalyvavo studentai iš  Belgijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Čekijos, Graikijos, Kirgistano, Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos, įvairių Afrikos šalių, Kinijos, Mongolijos.  536 studentai iš įvairių šalių varžėsi 17-oje sekcijų, pagal skirtingas verslo ir vadybos sritis. Olimpiada vyko labai iškilmingoje aplinkoje, nes universitetas šventė 105 metų sukaktį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vadyba
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt