Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kviečia į forumą: technologinės inovacijos SVV plėtrai

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“ kartu su Kauno miesto savivaldybe maloniai kviečia į forumą „Technologinės inovacijos smulkaus ir vidutinio verslo plėtrai: tendencijos ir sprendimai“.

Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“ kartu su Kauno miesto savivaldybe maloniai kviečia į forumą „Technologinės inovacijos smulkaus ir vidutinio verslo plėtrai: tendencijos ir sprendimai“, skirtą verslui, akademinei bendruomenei bei visiems, besidomintiems technologinėmis inovacijomis.

Technologijų perdavimas šiuolaikinėje žinių ekonomikoje yra vienas iš pagrindinių inovacijų proceso elementų. Technologijų perdavimo sėkmė – inovacijų kiekis – itin priklauso nuo socialinių tinklų ir egzistuojančių technologijų perdavimo proceso skatinimo mechanizmų. Technologijų perdavimui svarbi vieta tenka ne tik privatiems ar verslo interesams, bet visos visuomenės ir valstybės interesams. MTP „Technopolis“ siekdamas paskatinti technologijų perdavimo procesą organizuoja šį atvirą renginį, skirtą visų sričių specialistams.

Renginys organizuojamas siekiant supažindinti verslo ir mokslo atstovus su technologijų vystymosi tendencijomis ir ateities sprendimais. Dalyviams bus pristatytos naujausios technologijos realizuotos praktikoje bei pristatyti geriausi technologijų perdavimo pavyzdžiai. Renginio metu savo patirtį ir naujausius technologinius sprendimus pristatys Lietuvos specialistai bei svečiai iš Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Japonijos.

KODĖL NAUDINGA VERSLUI? Forumo pranešėjai pristatys sėkmingus naujausių mokslo sukurtų technologijų perkėlimo į praktiką (komercializavimo) pavyzdžius.

KODĖL NAUDINGA MOKSLUI? Forumo svečiai pristatys geriausius mokslo ir verslo bendradarbiavimo pavyzdžius, kurie galėtų paskatinti Lietuvos mokslo ir verslo atstovus aktyviau bendradarbiauti.

KODĖL VERTA SUDALYVAUT STUDENTUI? Renginio metu vyks praktiniai naujausių technologijų pristatymai. Bus galimybė pamatyti ir praktiškai išbandyti naujausias technologijas.

Forumą organizuoja: Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“ Forumo vieta: Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“, Europos pr. 121, Kaunas Forumo data: 2010 m. gruodžio 15 d. Norintys dalyvauti renginyje gali registruotis iki 2010 m. gruodžio 10 d. el. paštu: info@technopolis.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt