Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 1d. 10:22

Kviečia susipažinti su jaunais kandidatais į Vilniaus m. Savivaldybės Tarybą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Neretai viešojoje erdvėje girdima nuomonių, jog politikoje dalyvauja mažai jaunų žmonių. Jų yra, tačiau dažnai jų ketinimai lieka nepastebėti.

Neretai viešojoje erdvėje girdima nuomonių, jog politikoje dalyvauja mažai jaunų žmonių. Iš tikrųjų, gana didelė dalis Lietuvos politinės arenos dalyvių yra tikri grandai, patirtį pradėję kaupti dar sovietinės okupacijos metais. Įdomiausia tai, kad yra nemažai jaunų žmonių, kurie trokšta savo žinias panaudoti Lietuvos labui. Deja, jų ketinimai dažnai lieka nepastebėti.

Iniciatyvos „Parodyk ką turi“ tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į jaunus bei perspektyvius politikus. Neretai atėję balsuoti už rinkiminį sąrašą, pastebime tik jau žinomas pavardes, tuo tarpu daugelio kitų kandidatų, už kuriuos atiduodame savo balsą, esame net negirdėję. Šia iniciatyva kviečiama atkreiptį dėmesį į pačias asmenybes, susipažinti su kandidatų požiūriu į Vilniaus miestą. Įdomu tai, kad vilniečiai bei miesto svečiai gali ne tik komentuoti kandidatų atsakymus bet ir užduoti klausimus patys.

Organizatoriai kandidatams kiekvieną savaitę pateikia vieną teminį klausimą, kurio atsakymai talpinami iniciatyvos „Parodyk ką turi“ tinklalapyje. Internetinę klausimų-atsakymų sesiją vainikuos vasario 19 d. „Brodvėjaus“ klube 15 val. „greitųjų pasimatymų“ būdu vyksiantis susitikimas su kandidatais į Vilniaus miesto Savivaldybės Tarybą. Vilniaus miesto gyventojams bus suteikta galimybė asmeniškai susipažinti su kiekvienu kandidatu ir per 4 minutes sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus.

Galiausiai, po greitųjų pasimatymų su kandidatais, kiekvienas „Parodyk ką turi“ dalyvis bus kviečiamas per 2 minutes atsakyti į klausimą „Kodėl Aš?“, pateikiant argumentus, skatinančius už jį balsuoti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt