Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kviečiame vaikus dalyvauti konkurse

Šaltinis: 15min
0
A A

„Raganiukės teatras“ ir Vilniaus miesto bibliotekos kviečia vaikus dalyvauti skaitymo konkurse.

Stebuklingos būtybės ir magiški pasauliai slepiasi kur? Teisingai, pasakų knygutėse! Todėl knygą su daug smagių raidelių ir spalvotų paveikslėlių atsiversti visada labai įdomu. Daug lentynų pilnų storų ir plonų, mažų ir didelių knygelių galima rasti bibliotekose, o dabar lankytis ir skaityti knygas bibliotekoje dar smagiau.

Vilniaus miesto bibliotekos ir „Raganiukės teatras“ skelbia skaitymo konkursą. Kviečiame vaikus skaityti knygutes ir laimėti kvietimą į „Raganiukės teatro“ spektaklį sau ir draugui. Kiekvieną mėnesį jau visą pavasarį „Raganiukės teatras“ apdovanoja po tris daugiausiai knygelių tą mėnesį perskaičiusius vaikučius aštuoniose sostinės bibliotekose. Kviečiame kiekvieną mokantį skaityti vaikutį ir mažiesiems knygeles skaitančius tėvelius apsilankyti šiose Vilniaus bibliotekose – Šeškinės, Justiniškių, Kalvarijų, Naujosios Vilnios, Jeruzalės, Tomo Žano, „Saulutės“ ir „Paparčio“ – ir registruotis į skaitymo konkursą. Mėnesio pabaigoje šauniosios bibliotekos darbuotojos iš visų užsiregistravusių išrinks tris laiminguosius, kuriems bus padovanoti kvietimai į „Raganiukės teatrą“.
Daugiau informacijos apie konkursą klauskite bibliotekos darbuotojų arba apsilankykite www.raganiuke.lt.
Dėmesio! Svarbi informacija visiems „Raganiukės teatro“ draugams. Vasaros sezoną teatras pasitiks su smagiaisiais savo spektakliais! Spektaklių laikas prisitaikys prie poilsinių nuotaikų ir į teatro sales kvies mažuosius žiūrovus visais vasaros mėnesiais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt