Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kylie Minogue pribloškė savo pasirodymu! (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Didelės eilės prie iėjimų likus kelioms valandoms iki koncerto, spūstys prie rūbinių ir beveik 11 tūkst. žiūrovų. Tai maži nesklandumai, kuriuos koncerto metu privertė pamiršti žavioji australė Kylie Minogue.

Didelės eilės prie iėjimų likus kelioms valandoms iki koncerto, spūstys prie rūbinių ir beveik 11 tūkst. žiūrovų. Tai maži nesklandumai, kuriuos koncerto metu privertė pamiršti žavioji australė Kylie Minogue.

Koncertą apšildė DJ Jasin Buckhan. Buvo grojamos žymiausios dainos, tačiau publikos tai labai nesužavėjo. Visų veiduose matėsi noras greičiau pamatyti vakaro žvaigždę, žymiąją Kylie Minogue.

Koncertas prasidėjo madingai pavėlavus pusvalandį ir nukritus mėlynai uždangai. Scena buvo dekoruota kolonomis, o atlikėja liftu pakilo sėdėdama didelėje auksinėje kriauklėje. Taip pat pasirodė oro akrobatai bei raumeningi šokėjai, kurie ne ką mažiau traukė akį savo įspūdingais drabužiais bei atliekamais triukais.

Kylie Minogue pakeitė nesuskaičiuojamą kiekį kostiumų per rekordiškai trumpą laiką. Ji tapo deive, kurią tempia vergai su fajetonu, sėdėjo ant Pegaso nugaros ir netgi sklandė ore įsikibusi į šokėjo, dideliais baltais sparnais, nugarą. Koncerto viduryje pasirodymo stilius pasikeitė, iš antikinio graikinio tapo šiuolaikišku, atlikėja pasirodė scenoje su džinsiniais šortukais ir baltais marškinėliais.

Dainininkė šiltai bendravo su publika, 3 vaikams, koncertą stebėjusiems iš VIP zonos, net nusišypsojo laimė pastovėti ant scenos kartu su žymiąja atlikėja. K.Minogue prašymu ir apsauginių pagalba vaikai buvo užkelti ant scenos ir galėjo pajusti, koks jausmas stovėti prieš tokią didelę minią. Viena mergaitė net įsidrąsino pabučiuoti atlikėjai į žandą.

Koncerto metu buvo atliktos tokios žinomos dainos kaip „Can't Get You Out of My Head“, „Better the Devil You Know I Believe in You“, „Slow“, „Can't Beat the Feeling“,„Spinning Around“, „In My Arms“ ir kt.

O skambant dainai „If You Don't Love Me“, publikai visai nutilus, žiūrovas iš salės atlikėjai sušuko „I Love you“! Tai pasikartojus dar kelis kartus Kylie negalėjo susilaikyti nenusijuokus.

Publika laukė taip išreklamuotų vandens fontanų ir jie pasirodė likus jau visai nedaug iki koncerto pabaigos. Širdies formos scenos kraštuose ištryško aukšti ir spalvoti vandens fontanai. Vaizdas buvo įspūdingas ir publika garsiai plojo. Atlikėjai einant scena su žvilgančiais ir pavojingai aukštais bateliais fontanai nusileisdavo ir atgydavo tik jai nuėjus.

Laukiamiausia koncerto daina tapo „All the lovers“. Publika įsijautusi dainavo, o žiūrovai stovimų vietų zonoje energingai šoko bei mojavo rankomis.

Po dviejų valandų trukmės pasirodymo atlikėja liftu nusileido į užkulisius, arenoje užsidegė šviesos, o ant scenos pasirodė darbininkai, skubantys išmontuoti sceną. Tad žiūrovų prašymui pakartoti bent vieną kūrinį, net nebuvo palikta laiko.

Koncertu nepatenkintų tiesiog negalėjo būti, nes atlikėja scenoje atidavė tikrai didelę dalį savęs, profesionalus personalas žaibišku greičiu perstumdydavo sceną, o šokėjai savo energija bei įspūdingais triukais užvesdavo publiką. Į areną buvo draudžiama įsinešti filmavimo bei fotografavimo įrangą, tačiau užgesus šviesoms, buvo matyti, jog kai kam pasisekė prasinešti fotoaparatus ir užfiksuoti atlikėjos pasirodymą.

Atlikėja tęsia savo turą ir jau pirmadienį pasirodys Hamburge, Vokietijoje.

Nuotraukos: Giedriaus Bubliausko

VIDEO: [HD] Kylie Minogue - "all the lovers" @ Vilnius
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt