Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 10d. 12:49

Labai skubiai dovanojama katytė, kitaip ji bus užmigdyta!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kasdien į Kauno Lesės paštą gauname laiškelių. Tai besidominčiųjų mūsų globotiniais, tai norinčių savus atiduoti.. Istorija apie pastarosios „veislės“ laišką:

Kasdien į Kauno Lesės paštą gauname laiškelių. Tai besidominčiųjų mūsų globotiniais, tai norinčių savus atiduoti.. Istorija apie pastarosios „veislės“ laišką:

vTurime gražią, tvarkingą, prižiūrėtą katytę Bagyrą. Ji sterilizuota, daro reikalus savo tualete, išleista pasivaikščioti visada sugrįžta. Taip pat truputį panaši į šuniuką, kadangi su pasimėgavimu triauškina kaulus, ėda šunų konservus. Nekerštinga, meili. Nedrasko baldų, tiesiog nuostabi katytė. Taip atsitiko, kad šeimininkai išvyksta visam laikui į užsienį, giminaičiai nenori prižiūrėt, draugai šunis turi, kurie nieku gyvu katės neįsileis į savo valdas. Nėra mažytei kur dėtis. Šeimininkai mielai ją pasiimtų kartu, bet tuose namuose jau yra katinas. Jei nieks jos nepasiims, ketina užmigdyti. Labai prašau padėkit surast katytei namus, nėra jau ji sena, turi savo charakterį, jį supratus katytė atstos geriausią draugą.

Siunčiu keletą nuotraukų. Nuotraukos kokybė neatstoja jos viso grožio.“

Taigi vėl labai labai prašau:  mergytės lesietės, padėkit pareklamuoti šią katytę, Lesės gerbėjai, paterorizuokit eilinį sykį savo pažįstamus su gerai žinomu klausimu „gal reikia geros katytės?". Be proto gaila gyvūno, kad jis negali irgi į užsienį keliauti. Geriau jau keliautų į naujus namus, nei į Vaivorykštės šalį..

Su šeimininkais susisiekti reikėtų el. paštu guzzy7635a@gmail.com, tel. nr. 8 654 11759.

Kaunas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt