Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 18d. 10:35

Labradoriukė Bona skubiai ieško šeimininkų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Eilinė istorija... Dukra su šeima išlėkė į užsienį... 2 metų šunytę, labradoro mišrūnę Boną, paliko mamai, kuri neturi galimybės jos prižiūrėti, kadangi jos darbo grafikas yra nepalankus gyvūno tinkmai priežiūrai.

Eilinė istorija... Dukra su šeima išlėkė į užsienį... 2 metų šunytę, labradoro mišrūnę Boną, paliko mamai, kuri neturi galimybės jos prižiūrėti, kadangi jos darbo grafikas yra nepalankus gyvūno tinkmai priežiūrai. Negalim sakyti, jog tikrieji šeimininkai nieko nedarė prieš išvykdami: siūlė giminėms, draugams, skambino į veterinarijos kliniką (labai įdomu į kurią, kuri taip konsultuoja), kuri pasiūlė jauną, sveiką kalytę tiesiog užmigdyti... Taigi pastangos rasti Bonai naujus namus tuo ir baigėsi – šunytę paliko mamai, skelbimų dėti internete nesugalvojo. Iš nežinojimo mama vedė Boną į „Grindą“ ir pakeliui sutiko vagonėlių savanorius. Radome trumpalaikę išeitį: dovanoti Boną iš namų. per 10 d. būtina rasti šiam labai gražiam, jaunam, sveikam padarėliui naujus namus, ar bent jau lakiną globą. Kalytė skiepyta, moka keletą komandų, yra išauklėta ir labai draugiška, tai puikus gyvenimo palydovas.

Skambinti Albinai tel. nr. 865263185, Karoliniškės, Vilnius Dėl atvežimo į kitą miestą suorganizavimo kreiptis tel. nr.  867671317

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt