Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 07, 16:42

Laimėk Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendorių!

Įkrauk sporto žinių ir laimėk oficialų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendorių 2011-iems metams!
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Domiesi sportu, negali praleisti krepšinio ar futbolo rungtynių? O gal labiau patinka kitos sporto šakos? Tenisas, lengvoji atletika, žolės riedulys, regbis, beisbolas... Kas tai bebūtų, jei įdomu tau, įdomu ir mums!

Ką gali įkrauti?

- Pasidalink nuotraukomis ir įspūdžiais iš varžybų. Būk mūsų visų akimis ir ausimis varžybose, įkrauk žinių apie tai, kaip ėjosi rungtynės, iliustruok tai savo užfiksuotais kadrais.

- Parenk interviu su sportininkas, treneriais ar sirgaliais. Juk įdomu, kaip sportininkai jaučiasi prieš/po rungtynių, dvikovų ir startų. Kokios sirgalių emocijos, leisk sužinoti visiems ikrauk.lt skaitytojams!

- Rašyk nuomonę apie tai, kas vyko aikštelėje ar stadione. Gal manai, kad kažkas įvyko ne taip, kaip turėjo? Suklydo teisėjas? Išsakyk savo nuomonę, kas buvo gerai ar nelabai, mums įdomi tavo nuomonė!

Laimėk kalendorių

Kiekvienas įkrovęs sporto žinių pretenduoja laimėti oficialų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kalendorių 2011-iems metams. Kalendorius dovanosime kiekvieną sausio savaitę. Tad paskubėk, įkrauk žinių ir džiaukis spalvingu bei gyvu kalendoriumi!

Kalendorių laimėtojus burtų keliu išrinks redakcija. Laimėtojus skelbsime sausio 10, 17, 24 ir 31 dienomis.

Daugiau apie kalendorių sužinosite čia.

Turi klausimų? Rašyk ikrauk@15min.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt