Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Kauno lopšelyje – darželyje „Žingsnelis“

Šaltinis: 15min
0
A A

Visos Lietuvos languose sumirgėjo Atminties žvakelių ugnelės. Ir ne tik namų languose, – širdžių languose nuolat dega Amžinoji ugnis. Tiems, kurie išnyko 1991 metų sausio naktyje....

Visos Lietuvos languose sumirgėjo Atminties žvakelių ugnelės. Ir ne tik namų languose, – širdžių languose nuolat dega Amžinoji ugnis. Tiems, kurie išnyko 1991 metų sausio naktyje. Išėjo ir negrįžo. Todėl ir degam ugneles, kurios tarsi kibirkštys, atskridę nuo tų sausio laužų ir laisvės troškimu degančių širdžių. Kibirkštys iš Praeities į Ateitį.

Kauno lopšelio – darželio „Žingsnelis“ bendruomenė jau antri metai dalyvauja pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. – Mes norime, kad tos Atminties kibirkštys pasiektų mažųjų širdeles, o ne užgestų kažkur kelyje. Tegul ir jie žino, jog Laisvė, kurią turime, pažymėta skausmo ir kraujo spalva. Galbūt, šiandien uždegta žvakelė tebus tik žaidimas, bet, matydami rimtį ir susikaupimą suaugusių veiduose, prisimins, koks svarbus buvo tas žiburėlis ir uždegs jį savo vaikuose. Tikimės – Atmintis gyvens.

„Giliukų“ ir „Bitučių“ grupių pedagogės
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt