Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 21d. 12:53

Liberalų sąjūdžio Neringos skyriui vadovaus Andrius Bagdonas

Andrius Bagdonas
Andrius Bagdonas

Liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus nariai balandžio 18 dieną susirinko į visuotinį Neringos skyriaus narių susirinkimą, kurio metu buvo renkamas skyriaus pirmininkas,...

Liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus nariai balandžio 18 dieną susirinko į visuotinį Neringos skyriaus narių susirinkimą, kurio metu buvo renkamas skyriaus pirmininkas, pavaduotojai ir taryba.
Už puikų darbą daugumos skyriaus narių pasitikėjimą pelnęs Andrius Bagdonas buvo išrinktas liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus pirmininku dar vienai dvejų metų kadencijai.

„Džiaugiuosi gausėjančiomis skyriaus gretomis. Neringoje liberaliai mąstančių ir  norinčių isilieti į mūsų komandą atsiranda vis daugiau. Dėkoju Neringos liberalams už pasitikėjimą, kuris man yra įpareigojimas toliau tęsti pradėtus darbus. Dėsiu visas pastangas, kad ir šie dveji metai būtų tokie pat sėkmingi ir produktyvūs, kaip ir praėjusieji “, – pasakojo liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus pirmininku perrinktas A.Bagdonas.
Liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus nariai susirinkimo metu rinko ne tik pirmininką, bet ir pavaduotojus, atsakingus už konkrečias Neringos gyvenvietes. Nidoje pirmininko pavaduotoja skyriaus vadovo teikimu buvo patvirtinta A.Verbovienė, Juodkratėje – A.Jenčauskienė, Preiloje ir Pervalkoje – D.Beržinis.

“Pakeitėme ir skyriaus struktūra, kad pirmininko pavaduotojai būtų arčiau Neringos gyvenvietėse gyvenančių neringiškių. Taip aktualios problemos bus išgirstos ir kuo skubiau bus ieškoma sprendimo būdų”, – pasakojo A.Bagdonas.

Su visais skyriaus valdymo organais buvo išrinkta ir skyriaus taryba, kurią  sudaro  10  tarybos narių. Jai buvo išrinkti A.Bagdonas, A.Verbovienė, A.Jenčauskienė, N.Lendraitis, R.Kocytė, M.Tomaševičius, L.Jarmalaitė, M.Mirauskas, I.Miliūnas ir D.Beržinis.
Susirinkimo metu aptartos Neringos liberalų veiklos kryptys. Nemažai dėmesio skirta pristatyti jau įgyvendintus projektus, taip pat supažindinti su naujų, dar tik būsimų projektų įgyvendinimo galimybėmis.

Temos: 1 Andrius Bagdonas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt