Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškas rusų kalbos vadovėlis švelniai apdainuoja Vladimirą Putiną ir Olegą Gazmanovą

Apie V.Putiną ir O.Gazmanovą rašoma Lietuvoje išleistame rusų kalbos vadovėlyje.
Facebook.com / Apie V.Putiną ir O.Gazmanovą rašoma Lietuvoje išleistame rusų kalbos vadovėlyje.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvoje išleistame rusų kalbos vadovėlyje galima rasti informacijos apie agresorės Rusijos vadą Vladimirą Putiną ir galvažudžius sovietus šlovinantį Olegą Gazmanovą. Tai papiktino panevėžietį, kuris šių veikėjų nuotraukas pamatė sūnaus vadovėlyje.

Lietuvoje išleistame rusų kalbos vadovėlyje galima rasti informacijos apie agresorės

Rusijos vadą Vladimirą Putiną ir galvažudžius sovietus šlovinantį Olegą Gazmanovą. Tai papiktino panevėžietį, kuris šių veikėjų nuotraukas pamatė sūnaus vadovėlyje.

„Sūnus mokosi rusų kalbos“, – sarkastiškai socialiniame tinkle „Facebook“ rašė panevėžietis Dainius. Jis pasidalino 2011 metais leidyklos „Šviesa“ išleisto rusų kalbos vadovėlio „Gero kelio!“ nuotrauka, kurioje matoma informacija apie V.Putiną ir O.Gazmanovą.

V.Putinas pristatomas kaip prezidentas ir buvęs premjeras, o atlikėjas O.Gazmanovas – kaip dainininkas ir kompozitorius.

Po Rusijos veikėjų nuotraukomis – trumpas aprašymas. V.Putinas pristatomas kaip prezidentas ir buvęs premjeras, o atlikėjas O.Gazmanovas – kaip dainininkas ir kompozitorius.

„Žinoma, apie tuos veikėjus mano sūnus yra gerai apšviestas. Bet vis tiek tai yra keista“, – portalui Ikrauk.lt sakė Dainius.

Vadovėlį paauglys gavo Panevežio J.Balčikonio gimnazijoje. Knyga yra skirta ne rusakalbėms mokykloms, bet lietuvių.

Apie V.Putiną buvo rašoma šitame vadovėlyje.
Apie V.Putiną buvo rašoma šitame vadovėlyje.

„Kas toliau? Apsikabinusių Kadyrovo ir Depardieu nuotraukos? Ditirambai narsiems Donecko teroristams, kurie „išdrįso pasipriešinti fašistams ir banderovcams“? Nieko nuostabaus, kad Lietuvos moksleivius įtikinti važiuoti į karines Rusijos stovyklas po to būna nebesunku“, – savo „Facebook“ paskyroje tuo piktinos Seimo narys Mantas Adomėnas. 

Leidinį sudarė Jelena Brazauskienė ir Liubovė Valinčienė.

Aprašyme autorės teigė, kad „vieninga vadovėlio užduočių sistema remiasi kritinio mąstymo, probleminio mokymo, asmeninės veiklos, sprendimų priėmimo metodais ir principais, skatina mokinius kritiškai mąstyti, lyginti ir analizuoti faktus ir reiškinius, apibendrinti, daryti išvadas, diskutuoti, atlikti vaidmenis, kūrybinius darbus, projektus.“

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt