Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 23d. 09:50

Lietuvoje – pirmasis jaunuolių šou (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Kitų metų sausio 22 dieną Vilniuje rengiamas pirmasis šou vakarėlis, skirtas jaunuoliams nuo 10 iki 17 metų.

Kitų metų sausio 22 dieną nuo 12 val. iki 16 val. ir nuo 17 val. iki 21 val. „Forum Palace“ Vilniuje rengiamas pirmasis šou vakarėlis, skirtas jaunuoliams nuo 10 iki 17 metų.

Renginio metu gros jauniausias Lietuvoje DJ Daniukėlis. Berniukui tik 10 metų, tačiau fenomenalios klausos dėka jis groja nepriekaištingai. Kėdainiuose į jo pasirodymus susirenka pusė tūkstančio jaunuolių. Ir dar ne visi norintys patenka, nes klubas nesutalpina daugiau žmonių.

Pasisekimas gimtajame mieste paskatino DJ Daniukėlį aplankyti ir Vilnių, o vėliau – ir kitus miestus.

DJ Daniukėlis su ausinėmis nesiskiria jau penkerius metus. Muzika – jo hobis ir gyvenimo būdas. Berniukas lanko muzikos mokyklą, o po pamokų klauso šiuolaikiškos mėgstamos muzikos. Berniukas su tėčiu dalyvavo ne viename muzikiniame festivalyje. Spaudė ranką net ketvirtiems pasaulyje pripažintiems prodiuseriams ir DJ Above & Beyond.

Pirmą kartą prie DJ pulto Danius stojo daugiau kaip prieš dvejus metus. Vaikas matė, kaip dirba jo tėtis ir gerai žinomi Lietuvos DJ'ai, ir paprašė jį pamokyti.

„Grojant neužtenka vien tik techniškumo, reikia stebėti publiką, ją jausti ir parinkti jų mėgstamas dainas,“ – apie savo hobi pasakoja 10-metis.

Tėtis jam pasakė „Lipsi i sceną tada, kai sumiksuosi dešimt kūrinių, ne daugiau, kaip su viena klaidele.“

Būdavo dienų, kai Danius galvojo, jog nieko neišeis, gal yra dar per jaunas, bet užsispyrimas nugalėjo.

„Sumiksavau be klaidų, labai džiaugiuosi matydamas linksmus jaunuolius, o ypač minią iškeltų rankų“, – pasakojo jaunuolis.

Bus ir specialiųjų efektų

Į pirmąjį šou susirinkę jaunuoliai pamatys ne vien DJ Daniukėlio pasirodymą. Iš Kauno atvažiuos net trys automobiliai, pilni garsą skleidžiančio džiaugsmo. Erdvę apšvies galingi lazeriai, publiką stebins teatralizuoti šokėjų pasirodymai bei salto, oro azoto patrankos. O kam pasirodys negana – šou metu vainikuos scenoje įrengti fejerverkai.

Jei tau nuo 10 iki 17 metų – privalai čia būti!

VIDEO: Jauniausias Lietuvos DJ / Youngest Lithuanian DJ
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt