Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje tranzitiniai automobilių numeriai negalioja?

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Vairuoju automobilį jau 4 metus, niekada neteko susidurti su policija, tačiau dabar esu pasipiktinus. Rugpjūčio mėnesį vairavau neseniai parvarytą iš Olandijos automobilį (dokumentai tvarkingi, apdrausta), tačiau jo numeriai kitokie negu kad būna tranzitiniai, t.y. užrašyti ranka (ten tokius išduoda). Sustabdė Tauragės policija, pusę valandos aplink automobilį vaikščiojo ir pareiškė jog jiems numeriai nepatinka.

Vairuoju automobilį jau 4 metus, niekada neteko susidurti su policija, tačiau dabar esu pasipiktinus. Rugpjūčio mėnesį vairavau neseniai parvarytą iš Olandijos automobilį (dokumentai tvarkingi, apdrausta), tačiau jo numeriai kitokie negu kad būna tranzitiniai, t.y. užrašyti ranka (ten tokius išduoda). Sustabdė Tauragės policija, pusę valandos aplink automobilį vaikščiojo ir pareiškė, jog jiems numeriai nepatinka.

Bandžiau aiškint kad tokius numerius dabar išduoda, bet jie nesiklausė. Išrašė ATPP ir liepė atvažiuot „pasiaiškint“ į komisariatą. Nuvykus kartu su mašinos savininku į komisariatą pasako, jog pažeistas 123 st.r 1d., kuris teigia, jog automobilis nėra registruotas atitinkama tvarka Lietuvos Respublikoje. Išduotame eksporto deklaracijos / eksporto registracijos pažymėjime nurodyta, jog tie numeriai galioja 14 dienų nuo antspaudo datos (tada nebuvo praėjusi dar nei savaitė) .

Taigi, esu nubausta, kad automobilis neregistruotas Lietuvoje. Todėl kyla klausimas, kam reikalingi tranzitiniai numeriai, jei jie negalioja Lietuvoje? Ką daryti tokioje situacijoje?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt