Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos moksleivių sąjunga surengė žiemos forumą

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos žiemos forumas „Link žvaigždžių“, kuriame dalyvavo ir įvairiomis patirtimis dalijosi LMS nariai iš skirtingų Lietuvos kampelių.

Gruodžio 17–19 dienomis Klaipėdoje vyko LMS (Lietuvos moksleivių sąjungos) žiemos forumas „Link žvaigždžių“, kuriame dalyvavo ir įvairiomis patirtimis dalijosi dauguma LMS narių iš skirtingų Lietuvos kampelių. Šeštadienį forume buvo svarstomi organizacijos įstatai, buvo skaitomos paskaitos, vyko socializacija. Smagioji forumo dalis – „Forumo talentai“, kuriuose visi mielai dalyvavo (juk kiekvienas turi talentą) ir prisijuokė.

Įstatų svartymas – labai svarbus ir neišviangiamas, nors ir nuobodus. Jo metu taip pat neišvengta nukrypimų, buvusi LMS prezidentė Grėtė Švėgždaitė atkreipė dėmesį į tai, kad aktyvus jaunimas įvairiai visuomeninei veiklai skiria labai daug laiko ir čia išmoksta to, ko mokyklose nemokama, todėl būtų protinga stojančiuosius reitinguoti ne tik pagal egzaminų rezultatus, bet ir pagal motyvacinius pokalbius ir jų veiklą.

Socializacijos metu forumo dalyviai galėjo rinktis net iš 4 veiklos erdvių: šokio, teatro, komandinių žaidimų ir graffiti. Visi šie užsiėmimai vyko Klaipėdos atvirų erdvių centre. Po užsiėmimų LMS narių laukė Klaipėdos Žemynos gimnazija, kurioje vyko įvairiausi žaidimai, keitimasis dovanėlėmis, kalėdiniai filmai, o po jų – saldus miegas sporto salėje.

Paskutiniąją forumo dieną vyko Klaipėdos universiteto pristatymas. Universitetą pristatė prorektorius Vaidutis Laurėnas. Kitos 2 paskaitos vyko „Studlendo“ auditorijoje. Paskaita „Pagrindiniai sėkmingo gyvenimo principai“, kurią skaitė gyvenimo guru lektorius Petras, tiesiog įkvėpė ne vieną jau nuo šiandien pradėti keistis, o Pauliaus Naujoko ir Lino Minelgos paskaitos „Neurolingvistinis programavimas (NLP)“ dėka dalyviai sužinojo kalbėjimo gudrybių, kaip paprasčiausių žodžių dėka gauti naudos.

Antanas Mikalauskas, vienas iš renginio organizatorių, sakė, kad mokykloje daugiausia mokomės nereikalingų dalykų, o štai forumuose, LMS‘e ir kitokioje visuomeninėje veikloje – gyvenimo. Ir visi tie žaidimai, kai „dideli vaikai“ tiesiogine to žodžio prasme „taškosi“ dainuodami „Karalius Abraomas turėjo sūnų...“ ar sustoja ratu, daro bangą ir rėkia „Maaaaaaaaaaaaadzinga“ kartais yra naudingesni už daugybę gramatikos taisyklių ir dalykų, kurie yra tiesiog grūdami į galvą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt