Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokykla puoselės prancūzišką dvasią

Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodį Kaunas pasitiko baltu sniegu ir šaltuku, o Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokykloje buvo šilta nuo vaikų šypsenų: mokykloje lankėsi Prancūzijos ambasadorė...

Gruodį Kaunas pasitiko baltu sniegu ir šaltuku, o Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokykloje buvo šilta nuo vaikų šypsenų: mokykloje lankėsi Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje p. Maryse Berniau, ambasadorės patarėjas kultūros ir bendradarbiavimo reikalams p. Frederic Bellido, ambasadorės patarėjas ir lingvistikos atašė p. Luc Aubry bei kalbos atašė asistentė p. Snieguolė Kavoliūnienė.

Šių svečių vizitas yra sudėtinė ilgalaikio prancūzų kalbos sustiprinto mokymo projekto dalis, kurio metu svečiams buvo pristatyta mūsų mokykla, sudaryta galimybė betarpiškai pabendrauti su vaikais, pasižiūrėti nuoširdžią mokinių parengtą programą, apžiūrėti mokykloje eksponuojamus darbus prancūziška tematika ir paskleisti  prancūzišką dvasią bei atmosferą.  Antroji vizito dalis vyko Lietuvos Medicinos ir Farmacijos istorijos muziejuje. Ambasadorė ir ją lydintys asmenys susitiko  su universiteto rektorium prof. Remigijum Žaliūnu. Muziejuje ambasadorę ir ją lydinčius asmenis nustebino turtinga ekspozicija ir pristatymas, kuriuo pasirūpino LSMU prof. Alvydas Laiškonis ir R. Šumano centro vadovė ponia Birutė Strakšienė.

Svečiai iš Prancūzijos patvirtino tolesnį bendradarbiavimą bei jau šiandien LSMU mokyklai siūlo partnerę mokyklą Prancūzijoje, pradedančių kalbėti mokinių mainus, stažuotes prancūzų kalbos mokytojams, taip pat stažuotoją, kurio gimtoji kalba prancūzų, vasaros stovyklą vaikams, paramą vadovėliais ir pagalbą renkantis pažangiausias mokymo metodikas mažiesiems. Konkretūs paramos teikimo ir bendradarbiavimo klausimai bus aptarti papildomai, juos nuo šios dienos asmeniškai kuruos lingvistikos atašė p. Luc Aubry.

LSMU mokyklos inf.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt