Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Linux“ netrukus žengs į trečiąją kartą

Šaltinis: 15min
0
A A

Ne vienas iš jūsų yra girdėjęs ar net susidūręs su nemokama, atvirojo kodo operacine sistema „Linux“, o jos branduolio kūrėjas ir platintojas pranešė, kad baigiami darbai ties 3.0 versijos „Linux OS“ branduoliu.

Ne vienas iš jūsų yra girdėjęs ar net susidūręs su nemokama, atvirojo kodo operacine sistema „Linux“, o jos branduolio kūrėjas ir platintojas Linusas Torvaldsas su pasekėjais pranešė, kad baigiami darbai ties 3.0 versijos „Linux OS“ branduoliu.

Šiuo metu komanda pristatė tik išleidimui skirtą versiją, kuri žymima skaičiumi 3.0. Ji, žinoma, dar bus kažkiek tobulinama, tačiau išleidimas jau ne už kalnų. Nepaisant visko, L. Torvaldsas teigia, jog stebuklų iš naujų „Linux“ distribucijų tikėtis nereikėtų.

Šiuo metu stabilus „Linux“ branduolys yra žinomas 2.6 versijos vardu ir programuotojai jau ankščiau siūlė patobulintą jo versiją pervadinti į 2.8 versiją, tačiau nuspręsta peršokti ir tai bei tiesiog žengti į trečiąją kartą, jei taip ją galime pavadinti.

„Jokių prašmatnių ar „stogą“ nesančių naujovių“, – sako L.Torvaldsas. „Mes jau daugybę metų leidome atnaujinimus, su 3.0 mes nekalbame apie naujas savybes. Tiesiog „Linux“ patobulėjo, bėgo metai ir mes nusprendėme jai suteikti naują vardą.“

Kaip teigiama, „Linux 3.0“ pasižymi nauju suderinamumu su „Intel“ platformomis, tokiomis kaip Sandy Bridge, pagerintas saugumas, suderinamumas su naujais vaizdo posistemiais. Kaip ir pažymėjo pats „Linux“ kūrėjas, nieko pompastiško, tačiau vis tiek svarbaus „Linux“ gerbėjams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt