Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 21d. 10:55

LSMU SA nariai mokėsi sukurti tobulesnę Studentų atstovybę (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų atstovybės nariai tris dienas žinių sėmėsi specialiuose mokymuose.

Kovo 18 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų atstovybės (LSMU SA) nariai išvyko į mokymus Raudonės miestelyje, garsėjančiame gražia gamta, legendomis apipinta pilimi.

Jau antrą kartą vykę išvažiuojamieji LSMU SA mokymai buvo skirti pagilinti studentų žinias apie SA darbą. Seminare Medicinos ir Veterinarijos Akademijų studentų atstovai išsakė lūkesčius, dalinosi savo mintimis ir patirtimi, ko reikėtų kuriant drąsią, veržlią, tolerantišką LSMU SA.

Pirmąją seminaro dieną studentai klausėsi lekt. Monikos Sičiūnaitės, LSS Viceprezidentės studentų atstovavimo kokybės plėtrai, aktyviai vykdė jos pateiktas užduotis. Mokymų dalyviams teko įsivaizduoti idealią Studentų atstovybę ir ją pristatyti kitiems. Daugumai atrodė, jog tobuloje SA turėtų vyrauti glaudus bendradarbiavimas tarp kiekvienos grandies, visi būtų motyvuoti įvykdyti išsikeltus tikslus, aktyviai įsitrauktų į problemų sprendimus, diskusijas, tinkamai informuotų visuomenę apie savo veiklą, darbus atliktų sklandžiai ir kokybiškai.

Antrąją mokymų dieną dalyviai vardijo savybes, kuriomis turėtų pasižymėti SA narys: pareigingas, sumanus, žingeidus, tolerantiškas, komunikabilus, empatiškas – tokių ir daugybę kitų būdo bruožų turėtume įgauti kiekvienas, norintis deramai atstovauti savo universiteto studentams. Pasidalinę mintimis apie tobulą SA narį, mokymų dalyviai toliau diskutavo tema „Kaip mes prisidedam kuriant „Geresnę SA“. Susirinkusieji dalijosi mintimis apie SA narių kompetencijos, motyvacijos kėlimą, tinkamą darbų vykdymą, glaudų bendradarbiavimą, vieningos organizacijos kūrimą, diskutavo, kokias funkcijas atlieka ar turėtų atlikti LSMU SA prezidentas, taryba, komitetai, šnekėjo apie mokymosi sąlygų gerinimą, bandė išspręsti susisiekimo, saugumo problemas. Po intensyvios žinių dienos, SA nariai galėjo atsipūsti – laukė socialinis vakaras, kurio metu netrūko linksmų žaidimų, dainų, juokų ar šiltų pasišnekučiavimų.

Išaušus trečiajam mokymų rytui, studentai aptarė seminaro metu įgytas žinias, pasidalino darbais, pasižadėjo artimiausiu metu įvykdyti išsikeltus siekius ir linksmi pajudėjo atgal į Kauną.

Nuotraukos: Linos Pankratjevaitės

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt