Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 08:55

LSMU studentai stebėjosi neeiliniu atsiskaitymu – į psichologiją žvelgė nuotaikingai ir praktiškai

Studentai, ar jums nenusibodo atsiskaitymai, kurių metu, „iškaltą“ medžiagą reikia perrašyti ant popieriaus lapo? Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) vyko netradicinis...

Studentai, ar jums nenusibodo atsiskaitymai, kurių metu, „iškaltą“ medžiagą reikia perrašyti ant popieriaus lapo? Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) vyko netradicinis sveikatos psichologijos, pirmo kurso bakalauro studijų programos studentų organizuotas viešas renginys, skirtas ne tik vietos bendruomenei, bet ir visiems Kauno gyvenojams, besidomintiems psichologija.Šis renginys taip pat tapo studentų atsiskaitymu.

Kiekvienas studentas savarankiškai pasirinko temą ir paruošė 5 min. pristatymą. Buvo kalbama apie įdomiausius psichologinius eksperimentus, iš kurių dalis vertinami kaip ypač žiaurūs: „Filipo Zimbardo ir Stanfordo kalėjimo eksperimentas“, „CŽV minčių valdymo eksperimentas“, „eksperimentas su mažuoju Albertu“.

Kalbėta ir apie emocijas išgyvenimų, asmenybių susidvejinimą ar priemirtinius žmonių išgyvenimus. Daugybės  klausytojų susidomėjimo susilaukė tokios temos kaip „Prisiminimų kūrimas. Klaidingi prisiminimai“,  „Ankstyvosios vaikystės amnezija“, „Placebo efektas“. 

Komisija iš trijų narių vertino kiekvieno studento pasirengimą, temos atskleidimą, kalbos struktūra ir nuoseklumą, kalbos vaizdumą, kūno pozą, gebėjimą užmegzti kontaktą su auditoriją ir žinoma laiko valdymą.

LSMU bendruomenės nariai ir svečiai aktyviai dalyvavo diskusijose. Vienas iš renginyje dalyvavusių klausytojų džaigėsi, kad sužinojo daug įdomių dalykų ir pridūrė: „Džiaugiuosi, kad šiais laikais nedaroma tokių žiaurių bandymų su žmonėmis, nors gal mes apie tai nė nežinome. Psichologinės žinios svarbios ir gali padėti ne tik išvengti konfliktų, tačiau padeda suprasti priežastis, kodėl vienaip ar kitaip elgiamės.“

Pranešimų vaizdo įrašus galite rasti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt