Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 11d. 10:57

LSMU tęsia bendradarbiavimą su Kazachstanu

LSMU tęsia bendradarbiavimą su Kazachstanu
LSMU tęsia bendradarbiavimą su Kazachstanu

Lapkričio 9-ąją vykęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Senato posėdis buvo neįprastas. Renginio metu ne tik apsvarstyti svarbūs klausimai dėl pedagoginių vardų...

Lapkričio 9-ąją vykęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Senato posėdis buvo neįprastas. Renginio metu ne tik apsvarstyti svarbūs klausimai dėl pedagoginių vardų suteikimo, LSMU MA profilinės Elgesio medicinos klinikos ir LSMU Pastatų eksploatavimo ir remonto nuostatų priėmimo, bet išrinkti padalinių vadovai bei iškilmingai pasidžiaugta LSMU tarptautiniu bendradarbiavimu.

Senato posėdžio antrojoje dalyje į MLK esančią Z.Januškevičiaus posėdžių salę sugužėjo svečiai iš Kazachstano Respublikos. Šia proga buvo sakomos kalbos, skaitomi pranešimai.

Pirmasis ant scenos žengė Tarptautinių ryšių ir studijų centro (TRSC) dekanas prof. Ž.Padaiga, pasakojęs apie LSMU tarptautinį bendradarbiavimą, užsienio studentus, studijas. Apie LSMU tarptautinį bendradarbiavimą mokslo srityje kalbėjo LSMU prorektorė mokslui prof. V.Lesauskaitė. LSMUL Kauno klinikų direktorius plėtrai prof. A.Basevičius pristatė pranešimą apie KK veiklą, sveikatos priežiūros paslaugas užsienio piliečiams. Vėliau sveikinimo žodį tarė ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos atstovė Nerija Putinaitė. Po jos į sceną žengė LSMU Akušerijos-ginekologijos klinikos vadovė prof. R.Nadišauskienė pasakojusi apie LSMU veiklą Kazachstano Respublikoje sveikatos priežiūros srityje, kalbėjusi apie sėkmingo darbo principus, pabrėžusi komandinio darbo svarbą.

Renginį pabaigė iškilmingas sertifikatų teikimas kardiologijos ir kardiochirurgijos stažuotojams bei padėkų LSMU darbuotojams įteikimas. Jiems ranką spaudė ir sertifikatus įteikė LSMU rektorius, Kardiologijos klinikos vadovas prof. Remigijus Žaliūnas.

  Nuotraukos Linos Pankratjevaitės, LSMU Studentų atstovybė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt