Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 09:14

Lygybė tarp vyrų ir moterų dar arčiau gyventojų: Europos lyčių lygybės institutas atidarė Išteklių ir dokumentacijos centrą

EIGE Išteklių ir dokumentacijos centro atidarymas
EIGE Išteklių ir dokumentacijos centro atidarymas

Europos lyčių lygybės instituto atidarytame Išteklių ir dokumentacijos centre visi gyventojai galės naudotis su lyčių lygybe susijusia informacija ir turės galimybę tapti...

Europos lyčių lygybės instituto atidarytame Išteklių ir dokumentacijos centre visi gyventojai galės naudotis su lyčių lygybe susijusia informacija ir turės galimybę tapti bendruomenės dalimi. Oficialiai atidarytas 2013 m. gegužės 31 d. kartu su Vilniaus „Europos namais“ centras šiandien, 2013 m. birželio 11 d., atvėrė duris visiems gyventojams. Šis centras yra Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) Išteklių ir dokumentacijos centro dalis.

Išteklių ir dokumentacijos centras įsteigtas siekiant palengvinti dialogą tarp Lietuvos ir Europos piliečių. Jis įsikūręs miesto viduryje – Vilniaus g. 10, taigi lankytojams lengvai pasiekiamas. Darbo valandos leidžia išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Šis centras pristato gyventojams EIGE veiklą, suteikia prieigą prie informacijos, susijusios su lyčių lygybe ES ir jos šalyse narėse, skatina bendradarbiavimą bei dalyvavimą.

Lankytojai gali naudotis nemokamais EIGE leidiniais, naršyti Išteklių ir dokumentų centro elektroniniuose kataloguose ir duomenų bazėse, kurios apima daugiau kaip 170 000 šaltinių, gvildenančių įvairius su lyčių lygybe susijusius klausimus. Norintys gali tapti Europos lyčių lygybės tinklo „EuroGender“ nariais. Lankytojai čia taip pat kviečiami patys rengti su lyčių lygybe susijusius renginius.

Temos: 1 Lytis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt