Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Majoneze „be modifikuotų žaliavų" - modifikuotas krakmolas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

„Bevalgydama majonezą pastebėjau juokingą dalyką. Produkto etiketėje parašyta „be modifikuotų žaliavų", tačiau jo sudėtyje yra modifikuotas krakmolas. Vienintelis logiškas paaiš...

„Bevalgydama majonezą pastebėjau juokingą dalyką. Produkto etiketėje parašyta „be modifikuotų žaliavų", tačiau jo sudėtyje yra modifikuotas krakmolas.

Vienintelis logiškas paaiškinimas galėtų būti, kad modifikuotas krakmolas, anot gamintojų nėra žaliava. Arba žodis „modifikuotų" nebūtinai reiškia, kad modifikuota genetiškai? 

Tačiau kam tuomet spausdinti tokias etiketes, kurias iššifruoti sugeba tik modifikuotų ir nemodifikuotų dalykų ekspertai?!?

O gal čia įvyko kurioziška klaida, išduodanti majonezo gamintojų norus nuslėpti tikrąją produkto sudėtį?", - rašo naujienų portalo 15min.lt skaitytoja Lina V.

Naujienų portalas dėkoja Linai už atsiųstas nuotraukas ir pastebėjimus!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais. Registruokitės 15min.lt skaitytojų portale ir patys įkraukite naujienas. Kurkite naujienas kartu su redakcija.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Temos Krakmolas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt