Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 12:01

„Maximoje“ - nesusipratimai dėl nuolaidų prekėms

Įkrauk reporterio nuotrauka /

„Maxima“ vykdo eilinę „akciją“. 2011 m. lapkričio 12 d. pirkau kojines, kurioms „taikoma 40% nuolaida“. Į akis krito faktas, jog sumažinta kaina, neva, su nuolaida, buvo užklijuota PO didesne, kuri teoriškai turėjo būti užklijuota pirmiau. Ant didesnės kainos puikuojasi ir jos data - „2011. 05. 05“. Nebūtų taip pikta, jeigu ši akcija nebūtų akivaizdus bandymas visus apmulkinti. Eilinįkart matome, kaip „Maxima“ tikrina klientų budrumą.

„Maxima“ vykdo eilinę „akciją“. 2011 m. lapkričio 12 d. pirkau kojines, kurioms „taikoma 40% nuolaida“. Į akis krito faktas, jog sumažinta kaina, neva, su nuolaida, buvo užklijuota PO didesne, kuri teoriškai turėjo būti užklijuota pirmiau. Ant didesnės kainos puikuojasi  ir jos data - „2011. 05. 05“. Nebūtų taip pikta, jeigu ši akcija nebūtų akivaizdus bandymas visus apmulkinti. Eilinįkart matome, kaip „Maxima“ tikrina klientų budrumą.

Ikrauk.lt redakcija kreipėsi į „Maximos“ atstovę spaudai Olgą Malaškevičienę, kuri pateikė skaitytojo aprašytos situacijos paaiškinimą. „Šios kojinės mūsų prekybos tinklo parduotuvėse 6,99 kainavo iki šių metų gegužės mėnesio. Gegužės mėnesį šios kojinės pabrango litu. 7,99 jos kainuoja nuo pavasario, kaip ir pažymėta ant kainos etiketės. Šiuo metu taikydami akciją visoms kojinėms ir pėdkelnėms, siūlome šių prekių įsigyti su 40 procentų nuolaida. Pirkdamas šias kojines, pirkėjas už jas sumokės 4,79. Aišku, mes siekiame, kad prekės būtų paženklintos teisingai, kad pirkėjas nebūtų klaidinamas, todėl sena kaina - 6,99 turėjo būti pašalinta nuo gaminio gegužės 5 dieną. Atsiprašome pirkėjų už galimus nepatogumus“, - sakė redakcijai atstovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

00:20
01:04
01:42

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt