Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažylė Pūga ieško jaukių namučių. Ji moka kelti švelnumo pūgas! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudenėlis dar nespėjo įsibėgėti, orai atšalti, o čia ne tik visa Lietuva vienu metu susirgo keista liga (ne gripu), bet ir pūga pakilo! Kokia pūga vasarai besibaigiant?!

Rudenėlis dar nespėjo įsibėgėti, orai atšalti, o čia ne tik visa Lietuva vienu metu susirgo keista liga (ne gripu), bet ir pūga pakilo! Kokia pūga vasarai besibaigiant?! Na, taip, gal todėl ir pūga ne tokia kaip visada: ne tokia balta, sakyčiau net spalvota, visai ne šalta ir tikrai ne tokia, nuo kurios norėtųsi slėptis. Tai maža, jauki katytė vardu Pūga.

Žiūriu į mažytę pūkuotą Pūgą su tvarkingai suguldytais plaukeliais ir galvoju, kad, ko gero, ji ne tik pati švelniausia, bet ir pati laimingiausia Pūga, kokią man teko matyti! Manau, kad jeigu tik mokėtų, ji su mielu noru pati prabiltų apie savo ypatingą istoriją, bet dabar jai lieka tik pasitikėti manimi, kad išskaitysiu tose apvaliose akytėse tai, ką taip svarbu perduoti Jums.

Pūga – viena iš keturių mažylių, paliktų prie veterinarinės klinikos slenksčio. Palikta dar tada, kai nieko nematė, tik jautė. O pajautė ji labai stipriai, kad šalia buvusi mama tiesiog dingo, kad buvo įmesta į kartoninę dėžutę kartu su broliuku ir sesytėm ir išnešta. Nei maisto, nei šilumos, nei mamos švelnumo nebeliko. Neliko nei mamytės atvaizdo galvoje, nes, deja, buvo per maža, kad ją pamatytų, o ašarotos akytės dar nepasidavė pastangoms atsimerkti.

Tik praėjus visai dienai, kai kviesti mamytės choru ir paeiliui visi mažyliai pavargo, ji atsirado! Tiesa, kiek kitokio kvapo ir švelnumo, bet tokia pat rūpestinga! Katytė Pūgutė lig šiol net nenutuokia, kad tą dieną, kai ji drauge su kitais praleido verkdama dėžutėje, buvo sprendžiamas jos likimas. Žmogus, norėdamas atsikratyti nepageidaujamo (galbūt savo augintinės kraitelio), numetė jį prie veterinarinės klinikos durų, veterinarai nusprendė šeimynėlę užmigdyt, jeigu tuoj pat kažkas nepasiims tos nelemtos dėžutės, na, o apie tai išgirdę „SOS gyvūnų” savanoriai nusprendė kuo greičiau surasti mažyliams įmotę ir išsaugoti dar nematančias, bet viską jaučiančias trapias gyvybes.

Taip „gyvoji dėžutė” ir naujoji kačiukų mamytė atsirado savanorių namuose. Praėjo du mėnesiai ir mažoji Pūga turbūt net neįsivaizduoja per kokį stebuklą ji dabar sukasi po kambarius ir kelia tikras pūgas! Dvi jos sesutės ir broliukas pasiekė savo kelionės tikslą – tikrus namus, bet kažkuris juk turėjo likti paskutinis... Paskutinė liko Pūga. Nors mažylė nėra nei bailiausia, nei mažiau gražesnė už kitus! Todėl dabar man rašant, Pūga skaito ir linkčioja galvyte. Bet užvis svarbiau, jog perduočiau, kad Pūga ieško namučių!

Pūgai dabar maždaug 2,5 mėnesio. Meili, vaikiškai žaisminga, gudri, bet nekrečianti piktų pokštų! Neišranki maistui, puikių manierų, nors mažytė, bet žino, kaip atrodo kačiukų tualetai, ir kad nei batai, nei kilimėlis tam nėra tinkami. Ateityje ji svajoja būti mokslininke-tyrinėtoja, kulinare-ragautoja arba Tavo daktare, tik tam reikia šiek tiek laiko ir praktikos.

Ar kada nors matei spalvotą švelnią pūgą? Ar kada nors jautei šalia tokią pūgą, kuri nenorėjai, kad kada nors pasibaigtų? Pūga kraipo galvytę ir šypsosi, matyt, ji abejoja, kad matei kažką panašaus. Bet ji nori įrodyti, kad taip būna, kad tai ji!

Gal tu ieškai būtent tokios pūgos savo namuose?

Skambink Jutai 8 691 80727 arba Edgarui 8 671 90721 (Vilnius)!

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt