Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 19d. 11:49

Mažylis didele širdute ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Jis buvo ir meilus, ir geras. Darė į dėžutę, pasitikdavo šeimininką, grįžusį po darbo, glaustėsi aplink kojas, sulaukęs dėmesio, murkė iš džiaugsmo.

Jis buvo ir meilus, ir geras. Darė į dėžutę, pasitikdavo šeimininką, grįžusį po darbo, glaustėsi aplink kojas, sulaukęs dėmesio, murkė iš džiaugsmo.

Ir vis tiek atsidūrė gatvėje. Buvo išmestas lauk naujų daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale, kur vien automobilių stovėjimo aikštelės, jokių gyvūnus mylinčių bei juos peninčių močiučių, vien savais reikalais užsiėmę, skubantys jauni žmonės.

Tačiau katinukas savo begaline meile žmogui, švelnumu bei meilumu papirko kelias širdis. Pirmieji katinuko ėmė gailėti šiukšlininkai (konteineriuose ieškantys visokio gėrio). Radę maisto likučių, atiduodavo mažučiui, nors dažnai iš namo gyventojų gaudavo barti, kad negalima šerti visokių valkatų!

Katinukas laukdavo savo penėtojų, bėgdamas pirmas aukštai iškėlę uodegytę, lydėdavo juos nuo vieno konteinerio prie kito. Dažnai ir nesulaukdavo... Kartais sumaišęs savo geradėjus, imdavo glaustytis aplink kojas tiems, kurie iš kart katuką praspirdavo. Tačiau katinuko širdutėje pykčio nebuvo. Jis ir toliau visiems meilinosi ir laukė..

Susipažinau su mažyliu ir aš. Penėjau kelis mėnesius. Lydėdavo mane iki laiptinės ir atsisveikindavo gailiu Miau. Nebeištvėriau. Vieną dieną pačiupau kyciulkiną ir štai jis mano namuose laukia naujų savo šeimininkų.

Katinukas Koriukas visiškas naminukas, yra draugiškas, linksmas, mėgstantis skaniai pavalgyti. Labai švelnus ir meilus katinėlis. Visai nesipriešino darant grožio procedūras: apkarpant kaltūnus, suduodant vaistus nuo blusų, kirminų, valant ausytes. Visalaik murkė. O jau kaip mėgsta šukuotis.

Katinukas jaunutis, apie 1,5 m. amžiaus. Kastruotas. Tvarkingas. Daro į dėžutę.

Be galo geras ir ramus. Tartum bijo pasielgti netinkamai, bijo būti išmestas vėl į gatvę.

Bėda, kad vienas iš mano senbūvių katinėlių jį skriaudžia. Mažylis Koriukas visai tam nesipriešina. Susisuka į kamuoliuką ir žiūri gailiom akytėm. Nesuprantu, kaip jis gatvėje, praleistus kelis mėnesius, apsigindavo, nes visai ne kovotojo siela gyvena katinuke.

Koriukas gražutis. Ilgesnio plauko kailiuku bei pūkuota uodegyte. Minkštas gaurutis. Akys didelės ir žalios.

Mažylis Koriukas tiki, kad yra pasaulyje žmogus, kuriam jis skirtas, kuriam jis bus pats mieliausias augintinis. Pasižada kasdien švelniai priglusti, po įtemptos dienos - raminamai murkti bei džiuginti savais katiniškais pokštais.

Būsimas Koriuko šeimininke, labai laukiame tavo skambučio!

Tel. Nr. 865354521, Vilnius

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt