Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Medikai jėgas išmėgino greitosios medicinos pagalbos žaidynėse (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Š.m. rugsėjo 5-6 d. Kaune Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija organizuoja VI-ąsias Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynes, kuriose 28 Lietuvos ir užsienio greitosios pagalbos medikų komandos tradicinėse žaidynėse rungsis dėl geriausiosios titulo.

Š.m. rugsėjo 5-6 d. Kaune Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija organizavo VI-ąsias Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynes, kuriose 28 Lietuvos ir užsienio greitosios pagalbos medikų komandos rungėsi dėl geriausiosios titulo.

Renginio metu kartu su policijos ir priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo tarnybos ekipažais buvo atliekamos įvairios užduotys: teikiama skubi pagalba masinės nelaimės metu, iš sudaužytų automobilių vaduojami „nukentėjusieji“, gelbėjami sudėtingi ligoniai. Varžybose buvo pasitelkiama moderni skubios pagalbos mokymo įranga – manekenai su kompiuterine įranga, parengtos realioms situacijoms būdingos dekoracijos.

Žaidynes organizuoja: Krizių tyrimo centras, Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija, Lietuvos skubiosios medicinos draugija.

Žaidynių dalyvių užduočių atlikimą vertino teisėjų komanda, sudaryta iš sertifikuotų Krizių tyrimo centro instruktorių.

Greitosios medicinos pagalbos žaidynės Lietuvoje organizuojamos jau šeštą kartą. Jų laimėtojais yra tapusios komandos iš Trakų, Šiaulių, Kėdainių, Kauno ir Klaipėdos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt