Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 15:34

Meilusis Gufis ieško Tavęs (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Gufis - tai mažas, kambarinis, 8kg sveriantis šuniukas. Tai - buvęs grindinukas, kalinio nr. 50. Jam pasisekė: iš mirties gniaužtų jį išgelbėjo laikina globėja, kurios namuose Gufis glausis, kol ras tą vienintelį - mylintį ir mylimą. Šuniukas yra visai jaunas - jo amžius apie 8-12 mėn.

Gufis - tai mažas, kambarinis, 8kg sveriantis šuniukas. Tai - buvęs grindinukas, kalinio nr. 50. Jam pasisekė: iš mirties gniaužtų jį išgelbėjo laikina globėja, kurios namuose Gufis glausis, kol ras tą vienintelį - mylintį ir mylimą. Šuniukas yra visai jaunas - jo amžius apie 8-12 mėn. Kaip teigiama Grindos informaciniame lape, buvo rastas, taigi, deja, nesužinosim, ar Gufis buvo išmestas iš namų, ar pats pasiklydo, bet matosi, kad jo trumpas gyvenimas nelepino: jis labai bailus. Pirmas dvi dienas po paėmimo iš Grindos, namuose buvo baisu žingsnį žengti, jį ištikdavo panikos priepuolis ir jis bėgdavo slėptis.

Tačiau trečią dieną jis taip pasikeitė! Nuo 7 val. ryto jau žaidė su mūsų šunimi (nors prieš tai bijojo ir jo), išlaižė mūsų rankas, katinus (nors prieš tai leido tik jiems jį laižyt), nuėjo į lauką, pabėgiojo ir grįžęs nenuėjo slėptis, o vis šokinėjo ant kelių, kišo savo galvą po rankomis, o po to žaidė žaidimą „Pagausiu". Žodžiu, eiti į darbą ruoštis buvo sunku, nes reikėjo nuolat jį glostyti. Šįryt pamačiau tikrai laimingą šunį, kuris nebėgo slėptis net nuo fotoaparato rankose.

Gufis yra labai draugiškas. Kaip minėjau, sutaria su katinais, šunimis, o dar, va, šįryt ir degučius išlaižė. Taip, jis labai tvarkingas, kantriai išlaukia iki darbo pabaigos ir visus reikalus atlieka tik lauke. Be to, jis yra itin mielas ir žaismingas (nors tą parodė tik šiandien) - visgi dar jaunas, be to, nežinia, kada jis paskutinį kartą jautė jam rodomą dėmesį ir meilę. Gufis - tylus (bent kol kas): per kelias dienas neišgirdom iš jo nei garso, bei neagresyvus: visiškai nekanda ir nerodo savo dantų (nors katinas Bonis bandė rodyti savo „viršenybę" ir kando jam į kojas).

Šunelis yra paskiepytas nuo pasiutligės, taip pat duoti vaistai nuo kirmėlių ir parazitų, išmaudytas ir iššukuotas (nors jis trumpakailis, iššukavom maišelį visokiausių „kaltūnų“).

Bus dovanojamas tik atsakingiems žmonėms, kurie suteiks jam galimybę visą jo likusį gyvenimą „maudytis" šeimininkų MEILĖJE.

Gufis yra Vilniuje, bet galime atvežti į Kauną, Panevėžį, Šiaulius, Alytų, Lazdijus (+visus aplinkinius šių miestų miestelius ir kaimelius). Į kitus miestus transportą rastume.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ.

Skambinkite globėjai Justei tel. nr. 860694400 arba rašykite jai el. paštu jussttyna@gmail.com

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt