Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 4d. 12:05

Midijomis apsinuodijusio pirkėjo istorija privertė „Maximą“ tikrinti produktų kokybę

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Pagaliau šventės baigėsi, tačiau nesibaigė vargai dėl nekokybiško maisto pardavinėjimo populiariausiame parduotuvių tinkle „Maxima“. 2012 01 02 Panevėžyje, Klaipėdos g. 92 esančioje „Maximos“ parduotuvėje buvo pirktos virtos šaldytis midijos. Nors etiketėje rašoma, kad jos jau apdorotos, tačiau dar namuose buvo apdorojamos apie 40 min.

Pagaliau šventės baigėsi, tačiau nesibaigė vargai dėl nekokybiško maisto pardavinėjimo populiariausiame parduotuvių tinkle „Maxima“. 2012 01 02 Panevėžyje, Klaipėdos g. 92 esančioje „Maximos“ parduotuvėje buvo pirktos virtos šaldytis midijos. Nors etiketėje rašoma, kad jos jau apdorotos, tačiau dar namuose buvo apdorojamos apie 40 min. Dėl sugedusio maisto pardavinėjimo šioje parduotuvėje pasekmės buvo skaudžios. Midijas valgęs asmuo po kelių valandų atsidūrė intensyviosios terapijos skyriuje dėl ūmaus apsinuodijimo maistu. Išvados: „Maxima“ apvylė žmones ir dėl nekokybiško maisto privertė kęsti skausmus.

Ikrauk.lt redakcija kreipėsi į „Maxima“ atstovę spaudai Olgą Malaškevičienę su tikslu gauti bendrovės komentarą. „Dėl šio produkto į mus klientai nesikreipė. Gavę Jūsų informaciją skubiai patikrinome šaldytų Čilinių midijų su kiautais partiją pirkėjo nurodytoje ir kitose mūsų parduotuvėse – patikrintos midijos atitiko kokybės reikalavimus. Kliento skundą persiuntėme ir šio produkto tiekėjui, kuris savo ruožtu šiuo metu atlieka laboratorinius patikrinimus. Artimiausiu metu gavę šių tyrimų duomenys, būtinai informuosime apie rezultatus“, - sakė redakcijai O.Malaškevičienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt