Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 22d. 09:02

„Mokslo ir meno“ seminarai griaus įsigalėjusius stereotipus

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Kas nutiktų, jeigu keli skirtingų sričių specialistai norėtų supažindinti klausytojus su ta pačia problema? Rezultatai nenuspėjami, todėl geriausia, ką gali padaryti – ateiti ir...

Kas nutiktų, jeigu keli skirtingų sričių specialistai norėtų supažindinti klausytojus su ta pačia problema? Rezultatai nenuspėjami, todėl geriausia, ką gali padaryti – ateiti ir pamatyti pats!

Seminaras „Ateities maistas“ – tai „Mokslo ir Meno diskusijų“, vykusių 2010 m. pavasarį, tęsinys. Jie skirti visiems, norintiems praplėsti savo akiratį ir geriau susipažinti su tomis disciplinomis, kurios iki tol atrodė svetimos ir nesuprantamos. Tai puiki galimybė ne tik sužinoti daugiau, bet ir pabendrauti, rasti bendraminčių ir netgi pritaikyti įgytas žinias praktiškai. Šį kartą taip pat bus galima išbandyti netradicinius maisto gaminimo būdus!

„Ateities maistas“

Vieta: meno studija „Artoteka“, A. Strazdelio g. 1, Vilnius
Laikas: 2012 m. lapkričio 3 d., šeštadienis, nuo 14 iki 19 val.

Kokį maistą valgysime ateityje? Kaip jis atrodys, ar bus sveikesnis nei šiandien? O gal tau būtų įdomu išgirsti apie naujausias gastronomijos ir konditerijos gudrybes? Juk maisto ruošimas ir mokslas – tik iš pirmo žvilgsnio visiškai nesusiję dalykai. Praktinio užsiėmimo metu turėsi galimybę tuo įsitikinti – išbandyti ledų gamybą su azotu ir kitas mums dar neįprastas technologijas.

Seminaro programa*

14:00 – 14:15 Įžanginis žodis (renginio vedėjas Andrius Ivanovas);
14:15 – 15.00 Maistas kaip organinių cheminių medžiagų sistema. Jo skaidymas ir apdorojimas, patekus į mūsų organizmą (VU Chemijos fakulteto Organinės chemijos katedros doc. Albinas Žilinskas);
15:30 – 16:15 Naujausios gastronomijos tendencijos (pranešėjas tikslinamas);
16:45 – 17:30 Naujausios technologijos, naudojamos maisto gamyboje (KTU Maisto technologijos katedros prof. Rimantas Venskutonis);
18:00 – 19:00 Praktinis užsiėmimas (Simas Janulis)

* Dėl nenumatytų aplinkybių programa gali šiek tiek keistis.

Registracija ir kontaktinė informacija

Apie savo dalyvavimą būtina pranešti iš anksto internetiniame puslapyje www.mokslasirmenas.lt/seminarai .

Vietų skaičius ribotas. Registracija į seminarą „Ateities miestas“ vyksta iki spalio 19 dienos 12 valandos, į „Ateities maistas“ – iki lapkričio 2 dienos 12 valandos).

Šis projektas yra finansuojamas pagal Viešosios įstaigos Socialinių inovacijų instituto vykdomą projektą „Mokslo ir technologijų populiarinimo renginių rėmimo ir gebėjimų ugdymo sistema“ (VP1-3.2- ŠMM-02-V -02-004), kuris finansuojamas pagal 2007 – 2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę VP1-3.2- ŠMM-02-V „Žinių apie mokslą ir technologijas gilinimas ir sklaida tarp mokinių ir jaunimo bei lyčių lygybės moksle skatinimas“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt