Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokslo metų pradžią vaikai šventė ir ligoninėse

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujų mokslo metų pradžia yra itin svarbi ir įsimintina diena kiekvienam moksleiviui, tačiau kartais vaikams mokyklines uniformas tenka pakeisti į ligoninių pižamas, o seniai matytus klasės draugus atstoja kiti ligoniukai.

Naujų mokslo metų pradžia yra itin svarbi ir įsimintina diena kiekvienam moksleiviui, tačiau kartais vaikams mokyklines uniformas tenka pakeisti į ligoninių pižamas, o seniai matytus klasės draugus atstoja kiti ligoniukai.

Mokslo metų pradžią ligoninių palatose pasitinkantys vaikai dažniausiai būna užmiršti, o visas dėmesys skiriamas į mokyklų koridorius po vasaros atostogų vėl sugužėjusiems moksleiviams. Norint bent šiek praskaidrinti nuotaiką mažiesiems ligoniukams, keturiose šalies ligoninėse apsilankė įspūdingas Meškis. Jis praleido popietę su vaikais, juos linksmino, bendravo, dovanojo spalvinimo knygeles ir vaišino kalcio guminukais, taip reikalingais kiekvienam augančiam organizmui. Meškis ne tik dalyvavo ligoninėse vykusiose rugsėjo 1-osios šventėse, bet ir lankė ligoniukus jų palatose.

Meškis lankėsi Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaikų ligoninėje, Kauno 2-ojoje klinikinėje ligoninėje, Klaipėdos vaikų ligoninėje ir Panevėžio ligoninėje.

„Viskas, kas suteikia vaikui džiaugsmo, padeda jam pasveikti. Meškio apsilankymas ligoninėse - labai graži iniciatyva. Tokie susitikimai vaikams padaro didžiulį įspūdį. Ypač tiems, kurie yra atvažiavę iš mažų miestelių, kuriose panašių akcijų vyksta labai mažai, arba nevyksta visai. Tokių susitikimų metu gaunamos geros emocijos dar labai ilgai lieka vaiko vidiniame pasaulyje ir atsispindi jo pasakojimuose, piešiniuose. Po tokių akcijų ir ligoninė vaikams nebeatrodo tokia nejauki. Jiems tai nebėra vien tik svetimas pastatas su daug baltų gydytojų chalatų", - kalbėjo Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaikų ligoninės vyr. auklėtoja Rita Gervinskienė.

Meškio apsilankymą ligoninėse naujų mokslo metų proga mažiesiems ligoniams padovanojo mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia". Vaistinių tinklo generalinė direktorė Aušra Budrikienė teigia, kad įmonė stengiasi kuo dažniau prisidėti prie įvairių visuomeninių ir socialinių akcijų. „Nauja mokslo metų pradžia - šventė visiems vaikams. Deja, dar vis yra vaikų, kurie neturi galimybės naujų mokslo metų pasitikti savo mokyklose su mokytojais ir draugais. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių jie priversti šią šventę sutikti ligoninių palatose. Norėjosi bent kažkiek išsklaidyti vaikų liūdesį ir suteikti gerų emocijų tokią jiems ypatingą dieną. Džiugu, kad gydymo įstaigų vadovai palaikė šią idėją ir leido mūsų Meškiui aplankyti mažuosius ligoniukus, kurie taip pat galėjo linksmai paminėti šią mokslo ir žinių šventę", - apie Meškio apsilankymą ligoninėse kalbėjo vaistinių tinklo generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

Komentarai
Temos Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt