Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motinos su kūdikiais parduotuvėse nelaukiamos?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt redakcija gavo kūdikį auginančios mamos laiškelį, kuriame moteris pasakoja, kad prekybos centruose vis dar nepakankamai geros sąlygos apsipirkti motinoms su mažais vaikais.

15min.lt redakcija gavo kūdikį auginančios mamos laiškelį, kuriame moteris pasakoja, kad prekybos centruose vis dar nepakankamai geros sąlygos apsipirkti motinoms su mažais vaikais.

„Mane, kaip mamą turinčią 3 mėn. kūdikį, stipriai nuvylė „Maxima“ parduotuvė, esanti Taikos g. 1, Vilniuje. Kadangi tai artimiausia parduotuvė, į kurią galiu važiuoti su vaiku, nusprendžiau taip ir padaryti.  Nesu labai turtinga, todėl vaikui skirtą automobilio kėdutę tiesiog nešuosi rankose, o ji tikrai sunki. Atėjusi prie parduotuvės durų šiaip ne taip pralindau, nes jos nei pusę metro neatsidaro. Tuomet pagalvojau, ką reikėtų daryti atvykus su vaiko vežimėliu arba apkūnesniam žmogui?“, – savo laiške pasakoja skaitytoja.

Tačiau tai dar ne viskas, patekus į parduotuvę moteriai apsipirkti taip pat nepavyko.

„Apsipirkti negalėjau, nes prekių vežimėliai nepritaikyti tam, kad būtų galima ant jų uždėti automobilinę kėdutę su vaiku. Žinoma, labai susinervinau ir išėjau iš parduotuvės taip nieko ir nenusipirkusi.  Šaldytuvas namuose tuščias, o su vaiku blaškytis visą dieną negaliu, kadangi kėdutėje jis gali gulėti daugiausia 2 val. Be to, vaikas ir valg0 kas 2–3 val. Pati taip pat privalau gerai maitintis, kadangi kūdikį maitinu krūtimi, bet kadangi tokios sąlygos, likau ir toliau su tuščiu šaldytuvu ir skrandžiu,“ – nusivylimo neslepia moteris.

Nepatogumus lemia vietos stoka

Tuo tarpu prekybos tinklo „Maxima“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė teigė, kad tėveliai su mažais vaikais laukiami visose tinklo parduotuvėse, tik vienos iš jų yra didesnės ir labiau pritaikytos jų poreikiams, kitos – mažiau.

„Minėta parduotuvė yra vieno „X“, tai nurodo, kad ji yra mažesnė, siauresnis gali būti ir patekimas, dėl vietos stokos nėra ir tokių didelių vežimėlių. Tačiau didžiosios „Maxima“ parduotuvės labiau pritaikytos šeimoms su mažais vaikais, čia yra ir specialūs vežimėliai vaikams, ir automobilių stovėjimo aikštelės didesnės, kad tėvams su mažais vaikais būtų patogiau,“ – teigė L.Muižienė.

Mamos, su kokiomis problemomis susiduriate jūs? Įkraukite žinių arba atsiųskite savo pasakojimą el. p. ikrauk@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt