2010-10-03 12:54

Motociklininkų sezono uždarymas Vilniuje (nuotraukos)

Laurynas K.
Šeštadienį oficialiai buvo uždarytas Lietuvos motociklininkų sezonas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Šeštadienį oficialiai buvo uždarytas Lietuvos motociklininkų sezonas. Rytinė šventės dalis vyko „Siemens arenos“ aikštelėje, kur susirinko baikerių iš visų Lietuvos kampelių. Į Vilnių, paminėti sezono uždarymo atvyko ir gausi motociklų kolona iš Kauno. „Siemens arenos“ aikštelėje veiksmo tikrai netrūko– buvo pristatyti elektra varomi motociklai, organizuotos įvairios baikeriškos rungtys, motociklų akrobatai leido pajusti svylančios gumos kvapą.

15 valandą buvo suformuota vieninga motocilininkų kolona, kuri patraukė Vilniaus gatvėmis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą