Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 29d. 18:17

Naujuosius su 3 draugais sutik „Niekeno žemėje“! (atnaujinta gruodžio 30d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Iki Naujųjų liko jau visai nedaug, o ar jau žinai kur ir su kuo švęsi? Jei ne – turim tau gerą naujieną!

Iki Naujųjų liko jau visai nedaug, o ar jau žinai kur ir su kuo švęsi? Jei ne – turim tau gerą naujieną!

Tapk ikrauk.lt reporteriu Naujametiniame menų farbiko „Loftas“ renginyje ir su savim nemokamai veskis dar tris draugus!

Kas ten vyks

Savo vienų metų gimtadienį ir Naujuosius metus menų fabrikas „Loftas“ ruošiasi pažymėti  taip, kad reivo užtektų metams į priekį. Tad gruodžio 31 d. „Loftas“ virs kultinės filmų trilogijos „Mad Max“ niekieno žemе. Dulkės, dykuma, metalo skonis, plieninės grandinės, beprotiški automobiliai, odiniai rūbai, greitis, užvedanti muzika – visa tai yra „Mad Max“ legenda.

„Mad Max“ vakarėlis – tarsi Naujametinis festivalis, trunkantis iki sausio 2 d., sekmadienio ryto. Čia bus galima sutikti Naujuosius ir pasveikinti „Loftą“ su gimtadieniu, išeiti susitikti draugų ir vėl grįžti tiek kartų, kiek norisi. Vakarėlis vyks ištisas dvi paras be sustojimo.

Garbingas DJ sąrašas su Dj Mamania (PMP Rockers) ir Manfredu (M.O.M.) priešakyje, sunkiasvorė gyva programa su NO DJs (live mashups), kaskadininkai, parkūras, Šarūno Kirdeikio ir jo komandos įspūdingas šou, neįpareigojančios poilsio zonos nuo 6 valandos ryto, post–apokliptiniai pusryčiai, „Mad Max“ filmų peržiūra sausio 1-ąją, o po pietų vėl reivas – ir taip iki paryčių.

Beje, išradingiausiems, kūrybiškiausiems ir daugiausiai darbo pareikalavusių „Mad Max“ vakarėlio kostiumų autoriams žadami kvapą gniaužiantys prizai!

Ką tau reikia padaryti

Rašyk el. p. ikrauk@15min.lt trumpai papasakodamas, kodėl būtent tu ir tavo draugai turite dalyvauti šiame vakarėlyje. Burtų keliu vienam iš jūsų padovanosime kvietimus į renginį ir lauksime įkraunant įspūdžių iš dviejų parų fiestos!

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

P.S. vieno bilieto vertė – 85 litai, tad nepraleisk progos ir dalyvauk!

LAIMĖTOJAS

Ačiū visiems, kurie siuntė laiškus su motyvacija, kodėl nori sutikti Naujuosius „Lofte“! Šįkart fortūna šypsosi DOVYDUI DAUKŠAI ir trims jo draugams! Dovydas skelbiamas ikrauk.lt reporteriu, pranešiančiu, kaip Naujieji buvo sutikti „Lofte!

Dovydai, parašyk mums dar kartą ir sužinosi, kaip atsiimti kvietimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt