Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepasiturinčioms šeimoms – mažas Kalėdų stebuklas

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

„Medžio centro“ savininkai Jolanta ir Audrius Mockai surengė kalėdinę labdaros akciją.

„Medžio centro“ savininkai Jolanta ir Audrius Mockai surengė kalėdinę labdaros akciją. Jau trečius metus iš eilės vykdomos akcijos metu buvo renkamos dovanos ir kalėdinės vaišės, skirtos paremti ir pradžiuginti vienuolika socialiai remtinų daugiavaikių vilniečių šeimų. Visos akcijos metu surinktos gėrybės dar prieš pat Kūčias, gruodžio 22 dieną, pasiekė šeimas.

Labdaros akcijos metu buvo surinktos įvairios šeimų mažyliams skirtos dovanos, kurios turėjo pradžiuginti daug atžalų auginančias ir sunkiai besiverčiančias šeimas. Generalinė „Medžio centro“ direktorė Jolanta Mockuvienė džiaugėsi dėl vis didėjančio smulkaus verslo indėlio rengiant tokias socialines akcijas – savo dovanas sunešti panoro beveik visos „Medžio centre“ įsikūrusios įmonės. Pasak jos, vykdyti tokias akcijas kiekvienais metais yra ne pareiga, o malonumas – juk Kalėdos yra susitelkimo ir geros valios šventė. Ponia Mockuvienė pridūrė, jog ši akcija yra svarbi, tačiau kur kas svarbiau remti ir padėti žmonėms reguliariai – tai šeimoms suteikia papildomos motyvacijos ir ryžto gyventi, atsakingai auginti vaikus.

Aukojama buvo išties vargingai gyvenančios šeimos iš įvairių Vilniaus miesto rajonų, kurias Jolanta ir Audrius Mockai savo iniciatyva remia kas mėnesį jau nebe pirmus metus.

Prie šios kasmetinės šventinės akcijos aktyviai prisijungė beveik visi smulkieji verslininkai, įsikūrę „Medžio centre“, kuriems ypač dėkojo žmonės, sulaukę šios malonios, šventiškos pagalbos. Ypatingą paramą suteikė UAB „Varžtų pasaulis“ administracija bei aktyvūs ir iniciatyvūs „Šviestuvų salono“ darbuotojai.

BFL/Tomo Urbelionio nuotr.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt