Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Nerk į teatrą“ vainikavo hiphopo saliutai (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visą savaitę Kauno dramos teatre šurmuliavo „Nerk į teatrą“ festivalis, o šeštadienį festivalį vainikavo hiphopo kocertas.

Visą savaitę Kauno dramos teatre šurmuliavo „Nerk į teatrą“ festivalis. Jo metu buvo galima išbandyti savo jėgas kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose atskleisti kostiumų, dekoracijų, butaforijos sukūrimo ir gaminimo procesai. Šeštadienį festivalį vainikavo hiphopo kocertas, kurio metu savo pasirodymus pristatė lietuviškosios hiphopo pažibos.

Koncertą pradėjo kaunietis reperis Medonas, atlikęs konferansjė vaidmenį. Jis sudainavo dainą „Vaikyste, atia“ ir pristatė pirmąjį festivalio svečią – Omertą. Šis atlikėjas Kaune koncertavo prieš du metus, tad labai džiaugėsi čia vėl sugrįžęs, nes Kauno publika, pasak jo, visada kitokia, bet vis geresnė. „Į Kauną atvažiavau tiesiai iš laidotuvių, todėl buvo laiko pamąstyti apie gyvenimą iš naujo“. Šie žodžiai tapo įžanga į dainą „Saugok tai, ką turi“. Šilti repo ritmai sušildė publiką ir paruošė ją susitikimui su improvizacijų meistrais  – „jama&W“.

Rokas „jama“ Grajauskas ir Arūnas „W“ Blažys – tai duetas, kurio pasirodymai kiekvieną kartą yra skirtingi. Taip yra todėl, kad dainos gimsta scenoje, čia ir dabar. Nemaža dalis žiūrovų jų pasirodymą stebėjo pirmą kartą, bet, kaip buvo galima suprasti iš gausių aplodismentų, tikrai ne paskutinįjį. „Jama&W“ nuolat bendravo su publika ir pasiūlė jai žaidimą „Trys žodžiai“. Salėje esantys žiūrovai galėjo pasakyti tris žodžius, kuriuos savo dainoje turėjo panaudoti Rokas Grajauskas. Susižavėjimas – štai ką jautė publika, kai girdėjo, kaip jų tik ką pasakyti žodžiai susipina kartu su rimais.

Netrūko judesio ir juoko

Metas pajudėti! Scenoje pasirodė In*Beat gatvės šokėjai. Šis kolektyvas – nuolatinis svečias įvariuose renginiuose, taip pat dalyvavęs televizijos talentų projekte „2 minutės šlovės“. Vaikinai pademonstravo, kaip laisvai jų kūnai paklūsta „beat‘ui“. Jų pasirodymą galite pažiūrėti čia.

Ar kada nors susimąstėte, kaip atrodytų pasaka, kurios veikėjai repuotų? Publikai tokį įdomų reginį padovanojo muzikos kūrėjas Deividas Gnedinas-Corbie kartu su projektu „Tiškos pievos“, reperiu Medonu ir MC Messiah. Ši komanda pristatė gerokai modernesnę pasakos „Raudonkepuraitė“ versiją. Raudonkepuraitė – išsipusčiusi blondinė, kuri pasakoja, kaip ją vijosi gangsteriai dėl to, kad ji įsimylėjusi vaikiną, kuris gražus kaip Tadas Blinda. Pasaka privertė nusijuokti net rimtai nusiteikusius koncerto lankytojus.

Last, but not least – Mc Messiah su projektu „ŽĖ!“. Aukšto dažnio garsai, besikeičiantys vaizdai ir žodžiai, kurių dainose paprastai nebūna – stotelių pavadinimai, automobilių numeriai. Šio pasirodymo metu buvo sunku suprasti, kaip, kas ir kodėl vyksta. Geriausiai šį pasirodymą apibūdina žodžiai „Idealiu atveju, visas miestas taps kūriniu arba kūrinys išaugs į miestą“.

Viso festivalio metu kūrybinėse dirtuvėse apsilankė daugiau nei 550 norinčių geriau susipažinti su teatru. Organizatoriai užsiminė, jog norinčių buvo dar daugiau. Parodyti penki spektakliai, kuriuose taip pat apsilankė daugybė žmonių. Pakalbintas vakaro vedėjas, vienas iš organizatorių, Donatas Medzevičius –Medonas užsiminė, kad ši savaitė buvo sėkminga ir nors organizaciniai reikalai buvo įtempti, dabar visi gyvena gerom emocijom. Ar galime laukti šio festivalio ir kitais metais? „Tikrai taip, kitais metais „Nerk į teatrą“ bus dar stipresnis ir geresnis,“ – tikina organizatoriai.

VIDEO: "jama&W" improvizacija
Komentarai
Temos Fejerverkai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt