Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėtas svečias

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Veršvų vidurinės mokyklos pradinukai išgelbėjo sužalotą antinėlį.

Kokia dangaus žydrynė... Koks gražus mūsų  Nemunas ir kokie želmenėliai. Kre kre kre ... Oi, atleiskite, aš nepasisveikinau ...

Labutis labutis ir dar sykį –  labutis!

Esu antinėlis. Šį laiškelį Jums rašau norėdamas papasakoti apie vieną svarbų įvykį. Taigi, praėjusią savaitę nutiko man bėda – beskraidydamas prie žilagalvio Nemuno ir beieškodamas sau pačiutės, susižalojau sparnelį netyčiom. Skridau skridau, jėgų pritrūkau ir nutūpiau ant žolytės kažkokioje man nepažįstamoje vietoje. Naktį buvo labai baisu, jau galvojau, kad gyvas plunksnų neišnešiu. Išaušo rytas. Aplink pasigirdo linksmi vaikų balsai. (Pasirodo, Veršvų pradinės mokyklos kiemelyje esu.). Visi skuba į mokyklą, nenori pavėluoti. Prasidėjo pamokos. Betupėdamas pajutau kažkieno žvilgsnį – ogi kažkokia mergytė pro langą į mane žiūri. Gerai, kad buvo labai atidi – papasakojo apie mane savo mokytojoms. Kurios mane sugavo ir atsinešė į pirmokų klasę. Man tai iš pradžių labai nepatiko – bandžiau išsivaduoti, bet nepavyko. O apšilęs ir nurimęs supratau, kad į geras rankas pakliuvau.

Buvo taip linksma... Susirinko daug vaikų. Visi mane užjautė  ir norėjo paliesti, davė atsigerti ir fotografavo kaip tikrą  didvyrį. Atvažiavo teta iš  gyvūnų globos draugijos „Nuaras“  ir nuvežė mane pas gydytojus.

Dabar, kai jau pasveikęs sugrįžau prie Nemuno ir ramiai viską  apgalvojau, norėčiau nuoširdžiai padėkoti 1a klasės mokinei Vakarei Gadgaudaitei, mokytojai Vidai ir visiems Veršvų vidurinės mokyklos pradinukams už mano išgelbėjimą. Aš jau skraidau, turiu draugę antytę, sulauksime ir gražių mažylių. O tada būtinai jus aplankysime. Iki greito susitikimo!

Jūsų  antinėlis

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt