Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Niekad nemezgu vieno dalyko – mezgu daug

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Manęs kartais klausia: „ką mezgi dabar?". Visiems smalsautojams pasakysiu, kad mezgu daug ką. Niekada nebūnu pradėjus vieno darbo. Nes vienas mezginys yra skirtas namams, kitas - kelionėms, trečias gali būti koks nors eksperimentinis ir panašiai.

Agnė Vadlūgaitė, www.jaunimogidas.lt

Manęs kartais klausia: „ką mezgi dabar?". Visiems smalsautojams pasakysiu, kad mezgu daug ką.  Niekada nebūnu pradėjus vieno darbo. Nes vienas mezginys yra skirtas namams, kitas - kelionėms, trečias gali būti koks nors eksperimentinis ir panašiai.

Taigi šiomis dienomis daugiausiai mezgu pirštines. Vienos yra skirtos dovanai. Kokios jos bus, dar tiksliai nežinau, bet bent jau pradėtos. Vienos  iš puikiosios, nuostabiosios ir šiltosios Farerų salų vilnos jau pradėtos.

Sunkiausia buvo išsirinkti raštą, bet man visi labai gražūs ir niekaip neapsisprendžiau, kurio noriu dabar. Pradėjau megzti lietuvišką variantą, bet jis mane kažkodėl erzino - greičiausiai dėl to, kad kaip ir dauguma lietuviškų modelių, pilnas netikslumų.

Vėliau paaiškėjo, kad ta pirštinė man gali būti mažoka, todėl pradėjau kitą ir kitu raštu. Mezgimas šitais siūlais neteikia man didelio malonumo: siūlai ploni, mezgasi lėtai, maišyti spalvas reikia susikaupus, knygos nepaskaitysi tokį darbą dirbdama...

Žodžiu, nesu aš virtuozė, kad nežiūrėdama megzčiau raštuotas pirštines. Kankinuosi šiek tiek. Net išsikėliau uždavinį: bent 30 min. kasdien megzti šias pirštines. Per tokį trumpą laiką mažai ką padarau, bet vis tiek iriuosi į priekį. Gal Velykoms turėsiu naujas pirštines?

Dar mezgu kepurę. Žieminę, irgi raštuotą, pagal specialų pageidavimą. Ją buvau beveik pabaigusi, tačiau teko ardyti, nes nesigavo taip, kaip norėta. Nieko, padarysiu dar kartą.

Tiesa, vėl pasireiškė mano „maniakiškumo"  apraiška. Vieną dieną, eidama gerti kavos, neatsilaikiau ir užsukau į atsinaujinusią siūlų parduotuvę Vokiečių gatvėje.

Nieko įdomaus neradau, bet išeinant tiesiog į akį „įkrito" siūlai: minkštučiai, gražučiai, neapsakomo švelnumo... Tokie, na, tokie patys pačiausi. Be to, kainos, metražo ir, aišku, švelnumo derinys yra puikūs.

Bet aš gi iš plonų nemezgu, tai man jie nelabai tinka. Bet pardavėja parodė savo mezginį ir dar kartą „susileidau". Grožis. Nors nežinau nei kam, nei kur naudosiu, bet vieną kamuoliuką pačiupau sau namo. Pabandžiau, pamezgiau - tiesiog fantastika. Bet bėda ta, kad vis tiek iš plonų siūlų nemoku megzti. Tiksliau neturiu kantrybes. Na, bet turiu siūlų...

Tiesa, dar mezgu kaklą, yra pradėtas baktusas ir megztukas. Na, ir kokie 66 projektėliai mintyse guli...

Šaltinis: voolyvooly.blogspot.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt