Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 18d. 16:17

Nuo šeimininko išgelbėtas mažylis ieško globos (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Pristatau Jums žaislinį šuniuką - Mufį, Gufį, Grifoną, Čiubaką ir t.t. Nežinau kodėl, bet tokie žaismingi vardai jam tiesiog limpa. Mufis - tai iš „Grindos“ išgelbėtas šuniukas.

Pristatau Jums žaislinį šuniuką - Mufį, Gufį, Grifoną, Čiubaką ir t.t. Nežinau kodėl, bet tokie žaismingi vardai jam tiesiog limpa. Mufis - tai iš „Grindos“ išgelbėtas šuniukas.

Kiek žinoma, prieš patekdamas į mirties namus gyveno pas geriantį vyrą, buvo kartais ir paspardomas... Fiziškai tai tikrai matosi - išmušti jo 3-4 apatiniai dantukai, plaukai buvo susivėlę, turėjo erkių.  Bet vertinant jo psichiką... Labai nustebome, kad tokiose sąlygose gyvenęs šuo yra tokios stabilios psichikos! Jis visiškai neloja, yra super-gėrėtis, labai mėgsta kitus gyvūnus (tiek katinus, tiek šunis) - juos pamatęs cypia, dreba ir vizgina uodegą. Net jei katinai nenori su juo draugauti, jis atkakliai veržiasi juos palaižyti.

Labai myli vyrus, gulasi jiems ant pėdų ir miega. Yra beprotiškai paklusnus ir tiesiog dievina lauką! Pamatęs pavadėlį tiesiog išprotėja iš džiaugsmo. Suprato, kad prieš išeinant į lauką žmonės rengiasi, tai net jei kas nors maunasi kojines, jam atrodo, kad vėl keliaus nuotykių ieškot Mufis yra labai pakantus ir kantrus. Buvo maudomas, kerpamas, šukuojamas, džiovinamas plaukų džiovintuvu ir nieko, nei vieno „cypt", nei vieno bandymo ištrukt ir pabėgt.

O dabar faktas, dėl kurio Jūs jam norėsit suteikt naujus laimės kupinus namus - jis moka kerėti. Atsisėda, sudeda letenėles ir žiūri į akis savo sagutėm. Taip tupėt sugeba net kelias minutes. Kerėti bando skirtingose situacijose: kai prašo į lauką, kai prašo į lovą, kai prašo maisto, kai prašo paglostyt ir kitose dar mums nesuvokiamose situacijose. Dar savo triuką rodo, kai paprašom sėst, letenos ir gulėt. Visą laiką suveikia ir mes jį pagiriam.

Mufis valgo viską. Tik ne itin mėgsta skanėstus..„Dėl vaizdo" pakramto kelias sekundes ir išspjauna. Mufiukas buvo paskiepytas nuo pasiutligės bei nuparazitintas. Bus dovanojamas tik geriems ir atsakingiems žmonėms.. P.S. Ūgis - miniatūrinis, amžius - ~6metai

Skambinkite Justei +37060694400

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt