Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

NUOMONĖ. Klaipėdos rajono valstybės tarnautojų negalios

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po Klaipėdos rajono „valdžios" perversmo kai kam atsigauti labai sunku. Tai galima buvo išvysti rugsėjo 29d. Klaipėdos rajono tarybos posėdyje.

Po Klaipėdos rajono „valdžios" perversmo kai kam atsigauti labai sunku. Tai galima buvo išvysti rugsėjo 29d. Klaipėdos rajono tarybos posėdyje. Iš buvusios daugumos tarybos nario Kęstučio Cirtauto perbėgimas sujaukė visą Klaipėdos rajono politinį gyvenimą. Dabar jau patapusią opozicija negali susitaikyti, jog už Kęstučio perbėgimą jam buvo sukurta nauja mero pavaduotojo vieta.

Kęstučio teigimu, nuverstasis meras Sigitas Karbauskas jam siūlė pinigų, jog jis atsisakytų tarybos nario mandato, bet jis jų atsisakė, nes jam buvo pasiūlyta juos išmokėti dalimis. O ten, kur nubėgo, dabar gal davė iškarto visus? Kiek? Mitingų plakatuose kažkodėl minima 60000 litų suma.

Dabartinė opozicija paveikti Kęstutį Cirtautą jau išeikvojo visas jėgas. Darė piketus prie Kęstučio namų, organizavo mitingus. Užsakė netgi televizijos laidą, kurioje Kęstutis parodytas kaip žudikas. Televizijos laidoje labai keistai pasisako opozicijoje likę Kęstučio Cirtauto bendražygiai. Prieš kameras lygtais bandydami kažką pasakyti apie jį, koks jis blogas žmogus, bet faktų pateiktį drąsuolių neatsirado.

Pabandžius įsigilinti į šią situaciją susidaro tokia nuomonė, jog buvę bendražygiai ir gi nėra „šventieji". Vienintelis Sigitas Karbauskas išdrįso pasakyti, jog Kęstutis Cirtautas prašė iš jo pinigų. Būnant meru Kęstučiui prieš keletą metų visi aplinkiniai gyventojai žinojo, jog Klaipėdos rajone šalia Jakų gyvenvietės atsiradusi chemijos pramonės gamykla buvo pastatyta su Kęstučio ir dar kelių ir dabar dar dirbančių rajone politikų pagalba. Už tokių gamyklų palaiminimus buvo dosniai atsidėkota ne vienam.

Žinomi ir dar keli faktai, apie kuriuos dabartiniai politikai nutyli. Kęstučio vadovavimo laikais buvo Klaipėdos rajone pastatytas vėjo jėgainių parkas, kurį dėl gyventojų nesuderinimo šis parkas buvo demontuotas. Apie šito parko atsiradimą ir parko statytojų dosnumą kalbama labai atvirai. Žmonės kalba,  jog ir Gargždų moterų katalikių draugijai buvo naudojamos „atkatų" lėšos. Šios draugijos globėjos yra Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė ir Seimo narė Agnė Bilotaitė.

Gargžduose „IKI" prekybos centro atsiradimas irgi turi mistinių detalių. Po šito prekybos centro palaiminimo Kęstutis staiga įsteigė statybinę įmonę, kuri vėliau žlugo.  Tarybos posėdžiuose dabar bus demonstruojama opozicijos jėga už tai, jog dauguma atmetė opozicijos pasiūlymą jungtis kartu. Kaip tada žmonės būtų vadinę opoziciją, jeigu daugumą turintys politikai būtų susijungę? Kas tada būtų politinės prostitutės? Didelė tikimybė, jog apsijungimas įvyks, tik neaišku, kada... Posėdžio pertraukos metu pavyko pasikalbinti Rūtą Cirtautaitę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt