Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuomonė. Konkurencija – nauda ar žala?

Šaltinis: 15min
0
A A

ikrauk.lt skaitytojas dalijasi savo pamąstymais apie konkurenciją.

Visi žinome kaip mūsų nužemintieji tautos tarnautojai šaukia apie konkurencijos naudą. Neva dėl konkurencijos mažėja kainos, gerėja paslaugų kokybė ir dar visokių gerų dalykų darosi. Iš kitos pusės niekas nekalba, kad dėl tos pačios konkurencijos vargšai mokesčių mokėtojai masiškai netenka darbo. Paimkime didžiuosius prekybos centrus. Tarkim, atsidarė prekybos centras ir davė darbo tūkstančiui žmonių, bet niekam nepaslaptis, kad dėl to paties prekybos centro veiklos darbą prarado pusantro tūkstančio žmonių, dirbusių toje pačioje sferoje, tik mažesnėse įmonėse.

Klaipėdoje keli pažįstami vertėsi krovinių pervežimu. Turėjo kiekvienas po krovininį mikroautobusą ir taip padėdavo žmonėms ir įmonėms vežioti krovinius. Bet ir vėl atėjo konkurencija! Atsirado žmogus, kuris nusipirko keletą krovininių „mikriukų“ ir pradėjo juos nuomoti be vairuotojo. Atrodo, viskas gerai, pigu, greita, imk ir važiuok kur akys mato. Techninė apžiūra ir draudimas yra, kelių mokestis sumokėtas. Jokių rūpesčių su automobilio priežiūra, nereikia pačiam rūpintis draudimu ir kitais dalykais. Bet yra tas mažas bet: kur dingti tiems mano draugams? Užsakymų sumažėjo,  tuo pačiu ir finansinė padėtis smuko. Darbo gali rasti, bet tai patys žinot, kokia situacija darbo rinkoje.

Gal ir geras dalykas ta konkurencija, bet iš kur man žinoti, paprastam bedarbiui dėl konkurencijos praradus darbą? Ar kas gali žinoti, kas šiais laikais gerai, o kas ne?!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Konkurencija
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt