Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

NUOMONĖ. Nusivylimas krepšinio čempionatu

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį kartą apie „Eurobasket 2011“. 72 metus lauktas renginys jau beveik įpusėjo, bet turistų Lietuvoje ne tiek daug, kaip tikėtasi. Nuo pernai metų apkalbų ir tiek valdžios darbų sulaukęs čempionatas lyg turėjo Lietuvą iškelti į pasaulines viršūnes, bet...

Šį kartą apie „Eurobasket 2011“. 72 metus lauktas renginys jau beveik įpusėjo, bet turistų Lietuvoje ne tiek daug, kaip tikėtasi. Nuo pernai metų apkalbų ir tiek valdžios darbų sulaukęs čempionatas lyg turėjo Lietuvą iškelti į pasaulines viršūnes, bet... Galbūt tokio lygio renginių Lietuvoje nebebus dar bent 70 metų...

Labai apgailestauju, kad Lietuva nesugebėjo padaryti milžiniškos reklamos savo valstybei, žmonėms ir verslui. Aišku, šiuo metu Lietuvos verslininkai naudojasi čempionatu ir beveik verčia tautiečius dalyvauti įvairiose akcijose bei konkursuose. Kai kuriems net neįdomus krepšinis, bet dėl pažįstamų, draugų ir kitų nuomonės jie privalo tampytis ir žiūrėti varžybas.

Gaila, kad FIBA negalėjo sumažinti kainų, nes kainos nėra tokios milžiniškos, bet paprastam lietuviui, tai yra nemaža suma. Dėl šios priežasties žiūrovų salėse nėra. Jei bilietai būtų bent po 30-50 litų, tada, manau, laisvų vietų arenose, bent jau Alytuje, kur žaidžia Balkanų valstybės, nebūtų likę.

Prieš daugybę metų pradėti ir nebaigti remontai, naujos statybos mūsų miestams taip pat nesuteikia gero įvaizdžio ir malonumo turistams. Pavyzdžiui, Kauno arena, juk ji baigta tik rugpjūčio pabaigoje, o, pavyzdžiui, Londone Olimpinių žaidynių stadionas baigtas dar metams likus iki Olimpinių žaidynių pradžios. Alytuje remontai ir toliau vyksta, beveik pusė miesto vis dar remontuojama.

Tikiuosi, kad turistai išsiveš tik geriausias ir gražiausias akimirkas iš Lietuvos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Nusivylimas
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt