Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2010 12 15

Nuomonė. Už ką gyvena „kedofilai“? (atnaujinta gruodžio 20 d.)

Neseniai knygynuose pastebėjau knygą, išsamiai aprašančią Kauno pedofilijos skandalą: „Drąsius Kedys. Kovotojas, sudrebinęs Lietuvą“. Vien perskaitęs pavadinimą graudžiai nusijuokiau...
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Neseniai knygynuose pastebėjau knygą, išsamiai aprašančią Kauno pedofilijos skandalą: „Drąsius Kedys. Kovotojas, sudrebinęs Lietuvą“. Vien perskaitęs pavadinimą graudžiai nusijuokiau – nušauni porą žmonių, keliasdešimt apjuodini ir sugadini tolimesnį jų gyvenimą, A.Ūsą pasmerki mistiškai mirčiai ir tu jau geresnis už Tadą Blindą!

Oho, pagalvojau, štai ką reikia gyvenime nuveikti, kad tave vadintų kovotoju, rašytų apie tave knygas ir garbintų gauja beraščių, pasivadinusių „kedofilais“. Greičiausiai šią knygą ir užsakė tie neaiškios reputacijos „kovotojai“, kiaurus metus stovintys prie Venckų tvoros. Patys nesupranta, už ką kovoja, temoka garsiai šūkauti ir trukdyti teisėsaugai atlikti savo tiesioginį darbą.

Neabejoju, kad didžioji dauguma „violetinės armijos“ kareivėlių yra bedarbiai, juk dirbantys žmonės negalėtų tiek laiko skirti tokioms sveiku protu nesuvokiamoms agitacijoms. Todėl ir pikta, kai mano sąžiningai mokamų mokesčių dalis atiduodami veltėdžiams, kurie gauna bedarbio pašalpas ir net nesistengia susirasti darbo. Šio klano vadeivos patys nebūtų parašę minėtosios knygos, tačiau atsidarę banko sąskaitą, į kurią gali aukoti žmonės, tikintys egzistuojančiu pedofilų klanu (tokių, matyt, netrūksta), tikriausiai nebežino, kur dėti pinigus, tai užsisakė knygelę, akivaizdžiai palaikančią „kedofilus“. Keista, kad atsiranda išsilavinusių žmonių, sutinkančių už pinigus parašyti bet ką, kad tik gautų krūvą šlamančiųjų, nors čia jau kita tema.

Apibendrindamas norėčiau pastebėti, kad daugiau nei pusė Lietuvos yra kvailinami „kedofilų“ visose įmanomose masinėse informavimo priemonėse: televizijoje, radijuje, spaudoje, knygose. Kyla klausimas – iš kur tiek pinigų užsakomiesiems straipsniams, reportažams, knygoms ir pan.? Gal po jų nekalta kauke slepiasi įtakingesnis ir turtingesnis klanas nei už tariamo pedofilų klano?

Leidyklos atsakas į reporterio nuomonę:

Leidykla „Metodika“, atsakydama į šią skaitytojo nuomonę išreiškia principingą poziciją ir paneigia pateiktą informaciją, kad knyga „Drąsius Kedys. Kovotojas, sudrebinęs Lietuvą“ yra užsakomasis leidinys.

„Pareiškiame, kad knyga išleista išimtinai leidyklos „Metodika“ iniciatyva. Knygoje pateikiami objektyvūs ir nešališki faktai, naudojama autoriaus žurnalistinio tyrimo medžiaga bei visuomenės informavimo priemonėse anksčiau paskelbta ir nepaneigta informacija. Dokumentinė biografija „Drąsius Kedys. Kovotojas, sudrebinęs Lietuvą“ išleista siekiant pateikti objektyvią visą šios Lietuvą sukrėtusios istorijos medžiagą ir leisti skaitytojui susidaryti asmeninę nuomonę“, – rašome leidyklos išplatintame pranešime spaudai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius