Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuvirtęs medis vaikų darželio teritorijoje: tvarkytojų teko laukti pusmetį

Sukrautos šakos prie Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Spygliukas“ teritorijos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Sukrautos šakos prie Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Spygliukas“ teritorijos
Šaltinis: Ikrauk.lt
0
A A

Kiek laiko užtrunka sutvarkyti nulūžusį medį, jeigu jis guli vaikų darželio teritorijoje tiesiai žaidimų aikštelėje? Vienas vilnietis tvirtina, kad mažiausiai pusmečio, nes kaip tik tiek ir tvarkytasi vaikų darželio „Spygliukas“ kieme. Vėjo išverstas medis čia gulėjo nuo rugsėjo ir buvo sutvarkytas tik dabar. O pavojingi medžiai, kuriuos yra pažymėję miškininkai, tebestovi ir kelia grėsmę.

„2013 m. rugsėjo 23 d. Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Spygliukas“, Architektų g. 16, vaikų žaidimo aikštelėje nuvirto medis. Virsdamas nutraukė komunikacinius laidus, apgadino aikštelėje stovėjusius automobilius. (…) Iškart po šito nemalonaus įvykio kreipiausi į policiją, gaisrinę, savivaldybės apželdinimo skyrių, Vilniaus miesto girininką, švietimo skyrių, darželio direktorę visi jie mane patikino, kad problema bus išspręsta ir pavojingi medžiai bus nupjauti, vaikai bus saugūs. Iki šiol stovi medžiai pažymėti oranžiniais kryžiukais“, – tokį vilniečio Rimanto (pavardė redakcijai žinoma – red.past.) laišką šią savaitę gavo Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Tame laiške vilnietis džiaugiasi, kad medis neužgriuvo ant vaikų, tačiau kitą kartą nelaimės galbūt išvengti ir nepavyks – šalia vaikų aikštelės tebeauga pavojingai pasvirę medžiai, kuriuos miškininkai yra pažymėję oranžiniais kryžiukais, vadinasi, juos būtina nupjauti. Tik niekas neskuba to daryti.

15min.lt skaitytojo Rimanto nuotr./Rugsėjį vaikų darželio teritorijoje nuvirtęs medis
15min.lt skaitytojo Rimanto nuotr./Rugsėjį vaikų darželio teritorijoje nuvirtęs medis

„Aplinkui, ne darželio teritorijoje, kosmetiškai patvarko – krūmus nupjauna, dar kažką padaro, o kodėl prie darželio avarinių medžių neatvažiuoja nupjauti, net neįsivaizduoju“, – piktinosi Rimantas.

Du vaikus auginantis vyras neslėpė nerimo, kad vaikai čia žaidžia, nuolat vaikštinėja lankosi.

Vilniaus savivaldybė tvirtina, kad savo teritoriją turi susitvarkyti pats darželis. Be to, rugsėjį nuvirtęs medis jau yra išvežtas.

„Jūsų pateikta informacija yra šiek tiek pasenusi. Darželio teritorijoje rugsėjo mėnesį išvirtęs medis yra išvežtas. Be to, kadangi darželio teritorijoje yra nemažas pušynėlis, jis taip pat yra tvarkomas – genimos šakai, išpjauti sausuoliai. Kol vyksta medžių tvarkymo darbai, gali pasitaikyti, kad teritorijoje mėtysis viena kita šaka, tačiau artimiausiu metu viskas bus sutvarkyta“, – užtikrino Vilniaus savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vidmanta Kibirkštienė.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Spygliukas“ sutvarkyta teritorija
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Spygliukas“ sutvarkyta teritorija
Ikrauk.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt